Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ybr 125 arızası stop etme problemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    götür bir yetkili servise yapsınlar arkadaşım. kıy biraz parana kurtul.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    arkadaşlar motor marka diye sorunsuz olucak diye birşey yok fakat ybr125 in jikle kolu varsa yeni göz ağrım yeni kasalı ybr125 tende soğudum.jikleli olduğunu bilseydim hiç yanına yaklaşmazdım ya en iyisi gerçekten cbf150 hiç böyle birşey yaşamadım.jikleli motorlardan bu güne kadar azmı çektim ben
    Mustafa Kemal Atatürk

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor marka diye sorunsuz olucak diye birşey yok fakat ybr125 in jikle kolu varsa yeni göz ağrım yeni kasalı ybr125 tende soğudum.jikleli olduğunu bilseydim hiç yanına yaklaşmazdım ya en iyisi gerçekten cbf150 hiç böyle birşey yaşamadım.jikleli motorlardan bu güne kadar azmı çektim ben

Marka açısından değilde, şimdi hiçbir yerinde problem yok o nedenle bu motorlar da belirsiz arıza çok zor olur..Şimdi marka işine girersek karakolda biter...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    YBR
    Karbüratörle alakası yok bence anlattıklarına bakarsak,elektirikle ilgili galiba.hareket halindeykenmi stop ediyor tam anlamadım?Birde ybr kaç model.
    [B][I]Atın ölümü arpadan olsun[/I][/B]

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka açısından değilde, şimdi hiçbir yerinde problem yok o nedenle bu motorlar da belirsiz arıza çok zor olur..Şimdi marka işine girersek karakolda biter...
    yok ben tarafsız konuştum zaten cbf150 mi sattım.ybr125 de kendini hayli hayli kanıtlamış bir motor buna lafım yok arıza konusuda her motorda olabilir fabrika hatası da olabilir.son zamanlarda yeni kasalı ybr125 te hoşuma gitmeye başlamıştı ki sorundan değil jikle kolundan dolayı sitem ettim.marka konusu yok yani ikiside dünya markası
    Mustafa Kemal Atatürk

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    manifolt bağlantısına bak gevşeme varmı, karbüratörde emiş contası varsa ona bak yıpranmışmı, bence havasıyla ilgili problem
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

arkadaşlar aynı sorun bendede oldu bende kanuni 150 trex var 2 gündür aynı sorunu yaşıyorum imdaaaaaaaaaaat

Motosikleti
    Seger 125- 16 Ybrlerin Bir no'lu düşmanı ;)
    subap ayarı bozukkkkkkkkkkkk..... bugun bende aynısı oldu subap ayarı cektım duzeldı
    [B]Her motorcu birgün asfaltı tadacaktır [/B]:wiinkk:
    Ne manita ayrılığı ne de kavgası, hiç biri şanzıman indirme kadar yakmıyor canımı :cherry:
    [B][I]İletişim= http://www.facebook.com/Down.Corporation[/I][/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler