Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorumda Bir Kaç Ufak Problem Var...

Motovento
    REKLAM ALANI
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Merhaba Arkadaşlar Motorumda Birkaç Problem Var

1. Olarak Motorum Önceden Çalıştırdıgımda Isınıyordu Şimdi İse Otomatik Isınma Çalışmıyor Motorun Marşına Basarken Gaz Vermezsem Çalışmıyor Ve Motor 1 Saat Çalışşsada Ne Deviri Düşüyor Nede Yükseliyor Rolantide Öylece Çalışıyor

2.Olarak Arka Frenin Şu Kısmı Sallanıyor Ve Haliyle Düzgün Bir Frenleme Sağlamıyor. Yağ Keçesi Değişirken Tamirciye Söyledim Vidası Düşmüş Dedi Bir Vida Taktı Ama 1 Hafta Sonra Yıne Aynı Hale Geldi (Resim Ön Fren Ama Bende Arkada Bu Kısım Oynuyor)

3. Olarak Benzin Göstergem Saçma Bir Şekilde Çalışıyor Göstergemle Şu Şekilde Anlaşıyoruz ; Gosterge Boş Gibi Duruyor Ama Yarım Depoya Geldıgı Zaman "Hadi Yavastan Benzinciye" Biraz Daha Yukarı Cıktıgında "Aha Kaldın Yolda" Diyor Bunun Sebebi Nedir ?

4. Olarak Yakıt Konusu 10 TL Lik Benzin İle Ben 120 Km Yol Gıdıyorum (Şehir İçi) Forumda Gezerken Arkadaşlar 10 Tl İle 150-160 Km Gorduklerını Soyluyor Aynı Motor İle Acaba Benim Motor Çokmu Yakıyor

Vakit Ayırdığınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    taygun gecmıs olsun ne bıtmez sorunların var kardesımneyse otomatık jıklen arızalanmıstır gorev yapmıyordur degıstır hemen 13 lıra galıba bıde fren tertıbatını tutan vıdaları krom olanlarla degıstır hırdavatcıdan 2 lıraya alırsın kendın yap ustaya falan gıtme kolay gelsın

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taygun gecmıs olsun ne bıtmez sorunların var kardesımneyse otomatık jıklen arızalanmıstır gorev yapmıyordur degıstır hemen 13 lıra galıba bıde fren tertıbatını tutan vıdaları krom olanlarla degıstır hırdavatcıdan 2 lıraya alırsın kendın yap ustaya falan gıtme kolay gelsın
    Ustaya Pek Gitmem Yağ Damlatma Sorunu Vardı Beni Aştı Onun Icın Gıttım (: Biraz Bakımsız Bı Motor Aldım Ama Makinası Kadranını Kapatacak kadar Temiz(:
    Debriyajcanın Da Degısme Zamanını Getırttım Zaten Degısmeyen Bı O kaldı 30.000 İ Gösterdim Alete Bi O Kadar Daha Gideriz(:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustaya Pek Gitmem Yağ Damlatma Sorunu Vardı Beni Aştı Onun Icın Gıttım (: Biraz Bakımsız Bı Motor Aldım Ama Makinası Kadranını Kapatacak kadar Temiz(:
    Debriyajcanın Da Degısme Zamanını Getırttım Zaten Degısmeyen Bı O kaldı 30.000 İ Gösterdim Alete Bi O Kadar Daha Gideriz(:
    nazar degmesın 30000 az degıl debrıyaj kolay ucuz yoldan halledersın.30000 daha gıder.karburatörunude degıstır artık o kadar gıtmıs ayar tutmaz o yuzden cok yakar hepi topu 100lıraya kız gıbı cıkartırsın

Dostum 10 liralık benzinle 120 km çok iyi ya ben 10 liralalık benzinle 70-80 km yol gidiyorum 120 gitse çok sevincem valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler