Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

klr stop etme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    klr 600
    motorum çalışıyor rölantide sorun yok normal ama gaz verince boğuk gaz yiyo yani gaza tam tepki vermiyo bide arada patlayıp stop ediyo patlama derken pat diye ses geliyo ve karbüratörden duman çıkıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    karbürötör hava ayarını kontrol ettam kapat sola doğru 2/2,5 tur aç bide bujiye bak kabloyu kontrol et kesik kesik gelebilir ıslanma olabilir hava girişini kontrol et

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    karbüratör emme manifoltunu kontrol et ordan hava alıyor veya manifolt çatlamış olabilir
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    klr 600
    Alıntı mstf_gnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbürötör hava ayarını kontrol ettam kapat sola doğru 2/2,5 tur aç bide bujiye bak kabloyu kontrol et kesik kesik gelebilir ıslanma olabilir hava girişini kontrol et
    kontrol ettim hava ayarı buji endüksiyon bobini hatta statörü bile ölçtüm manuele uygun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:53 ----------

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbüratör emme manifoltunu kontrol et ordan hava alıyor veya manifolt çatlamış olabilir
    onada baktım herşeye baktım yakında kafayı yiyecem

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    karbürötör ayarlarını uzmanına göstermen lazım
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    klr 600
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbürötör ayarlarını uzmanına göstermen lazım
    hayır ondan değil ayarı daha öncede ben yapmıştım gene çeşitli ayarlarda denedim ama benim motor en iyi ayarı 2.2 tur civarı ama 1.5 da falanda çalışıyop azıcık duman atıyo okadar ondan değil yani
    yanlız tek şüpelendiğim silindir contası yanmış olabilir

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Alıntı moto-x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır ondan değil ayarı daha öncede ben yapmıştım gene çeşitli ayarlarda denedim ama benim motor en iyi ayarı 2.2 tur civarı ama 1.5 da falanda çalışıyop azıcık duman atıyo okadar ondan değil yani
    yanlız tek şüpelendiğim silindir contası yanmış olabilir
    Karabiratöründe pislik var ayarların doğru ise.Rölenatide çalışır fakat gaza yüklenip vakumlama yükselince pislik silinidre giden benzin/havayı keser.

Dostum hava ayarını 5-6 tur açıp öyle dene bi bendede egzostan patlama oluyodu motor gaz yemiyodu ben öyle yaptım düzeldi.

Motosikleti
    klr 600
    Alıntı pampi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karabiratöründe pislik var ayarların doğru ise.Rölenatide çalışır fakat gaza yüklenip vakumlama yükselince pislik silinidre giden benzin/havayı keser.
    baktım yok sorun karbüratörde değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 ----------

Alıntı aegeanxtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum hava ayarını 5-6 tur açıp öyle dene bi bendede egzostan patlama oluyodu motor gaz yemiyodu ben öyle yaptım düzeldi.
    hayır aksine motor az hava fazla yakıtla biraz daha rahatlıyo ama gene sorunlu büyük ihtimalle silindir contası yandı geriye başka bişey kalmıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler