Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sanırım çok yakıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    Şimdi benim atvnin çok yaktığını zaten biliyorum ama busefer eşşeğin kulağına su kaçırdı sanırım nedenini bilmiyorum aldığım benzinleri ve gittiğim güzergahları sayıcam

eyüpte benzin lambası yanmak üzereydi 20 lira benzin aldım 2 çizgi benzinim oldu (full 6 çizgi) fındıkzadeye eve geldim otoparka bıraktım saban yani dün bastım marşa sirkeciye gittim feribotla karşıya geçmek için feribot iptal edilmişti sahil yolundan beşiktaşa ordan köprü yoluna çıktım kadıköye geldiğimde bırak ışığı benzin bitti biticekti tekrar 20 lira aldım yine 2 çizgi oldu göztepeye gittim sonra bu sabah tekrar bindim yola çıktım bağdat caddesindeki benzinciden tekrar 20 lira benzin aldım önce eyübe uğradım sonra fındıkzadeye geldim şuanda yokuş aşağı lamba yanıyor düz yoldada 2 çizgiyle 1 çizgi arasında gidip geliyor yani tek çizgiye düştü... kilometre hesabı yapmadım eve gelince aklıma geldi bilenler hesaplayıp yardımcı olursa sevinirim 60 tl benzin aldım gittiğim biyerde yok abi ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey DT125
    hesabı bırak elinden çıkarmaya bak bence
    SATILIK Ramzey DT125 scooter sahibinden ilan kodu 21128890

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum istanbulu hiç bilmem dediğin yerler kaç km yapıyor onuda bilmiyorum haliylen fakat atvler zaten biraz benzin yakar diye biliyorum ben, şimdi atv yi benim motorla kıyaslamak olmaz ama genede söyliyim sana benim motorla 60 liralık benzin aşağı yukarı 3 depo benzin yapar onunlada 500 km nin üstünde yol yaparım heralde 500 km yol yapmıyordur senin saydığın düzergah

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    arkadaşım ben bodruma gittiğimde bu yaz atv kiralamıştım 250 lik fakat oda inanılmaz yakıyodu 50tl benzin aldık toplamda 200 km yapmamıştı bile bence atvlerin çok yakması normal.

Peki benzin göstergen düzgün mü? Benim motosikletimde olduğundan az gösterir bütün cuplarda olduğu gibi.Sonra fullersin cart diye bir süre sonra aynı yere gelir.Güvenlik açısından yapılıyor.Sen deponu fullle.Sonra bir 50 km gez.Sonra birdaha fulle.Öyle bulalım yakıtı.;)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    havalar soğuk... motor biraz daha fazla yakar...zaten atv fazla yakan motor.... aslında motor ne yapsın... benzinin litre fiyatı ortada...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

benzin pahalı kardeş yapılacak şey yok 60 liraya 15 litre ancak veriyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler