Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uymayan kumanda paneli

Motovento
    REKLAM ALANI

tüm mt'cilere selam
    bugun kutukleri degistirdim tellerin takildigi yerler catlamisti vede sikilamiyordu,orjinalini almaktansa benzer olan regal raptorun kumandalarini aldim sag kumandayi sorunsuz taktim fakat sol kumandadaki kablolar uymadi,nasil yapacagim bilmiyorum,eski tesisati ayni sekilde yeni kumandaya lehimleyebilirmiyim?belki bi elektrikci yapabilir,cevrenizde yaptirabilecegim bir yer varmi? saygilar

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yeni aldığınla eski aldığının soketleri aynı ise içindeki tırnakları çıkarıp yerlerini yeniden sıralayabiilirsin ama dikkat et.

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni aldığınla eski aldığının soketleri aynı ise içindeki tırnakları çıkarıp yerlerini yeniden sıralayabiilirsin ama dikkat et.
    soketlerın sadece bırı uyuyor ,kablo sayısı aynı renkler farklı vede uc kısımları uymuyor bazılarının o yuzden beceremedim

kabloları soketten çıkarmayı dene fakat çıkarırken sırayı unutma veya karşılıklarına önce bak aynı mı. kolay olmayabilir. fakat soketten çıkarıp soketleri değiştime gibi bir imkanın var

bendeki de geçen hafta bozuldu. ben hiç bulamadım iyisini. eskisinin içi oksitlenmişti temizledim geri taktım düzeldi. yağmurdan oluyor

oturarak ugrasmama ragmen sırtım agrıdı herseye ragmen oldu
    sigorta yakıp kısa devre yaptırabılecegımı dusunuyordum
    degisik sekılllerde denedım neysekı oldu

[IMG][/IMG]

oleeyyy

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler