Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaskın kafama uyduğunu nasıl anlarım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba herkese. Ben çinden kask siparişi vericem. Getiren adam(aile dostumuz) kafamın ölçülerini sordu. bende nasıl ölcecegimi bilmiyorum.. Kask satan bir yere gittim benim kafama nasıl birşey olur diye sordum, medium kask olur dedi.. Bu kask boyutları small medium large gibi mi gidiyor? yoksa cm gibi bir olcu birimi varmı? teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    dex_cooler ben sana en mantıklı çözümü önereyim, sipariş vereceğin kaskla aynı marka satan bir dükkana gidip dene kaskı. Kaskı taktığında kafan sağa sola dönmüyorsa, süngerler yanaklarına hafif baskı yapıyorsa o senin ölçündür. kask sipariş etmeden denemende zaten fayda var...
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

peki yarın ilk işim iyice bir arastırmak olucak. eldiven back protection gibi seylerde siparis edicem. Ayakkabı da olur mu bilmiyorum zaten chooper tarzı bi motor alıcam ins. fazla hızlı gitmeye niyetim yok. Ayakkabı çok sart mı ki? ilgilendigin icin tesekkürler

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    dex_cooler, ben çizme kullanıyorum. bence faydalı bişey. hızlı gitmesende ayağını burkabilirsin .
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

çok sağol, kendine iyi bak, yolun acık olsun

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    kardeşim kask ölçüsü için kask denemene de gerek yok aslında bir mezura al alnının hizasından başının çevresini ölç genellikle 53-58 arası çıkar o ölçüyle dükkana gitsen sana hangi beden vereceklerini bilir onlar bedenlerin cm karşılığı var onlarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler