Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acil yardım motorun orta dişlisi "Tık Tık" diyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    az önce motoru rutin olarak her akşam koruma amaçlı bahçeye çıkartırken (boşta ve kontak kapalıyken) tekerlek döndukçe dişlilerden tık tık tık diye ses geliyordu sonra orta sehpaya aldım motoru ve elimle çevirdim orta dişliden yine aynı ses bi anlam veremedim bu ses neden geliyordur yardımeder misiniz arkadaşlar?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:51 PM ----------

guncel....
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yağsızlıktan olmasın...........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağsızlıktan olmasın...........
    3.200 km civarında motorun kendi yagını değiştirirken onuda yaglatmıştım şimdi 4.000 km civarında sanırım tekrardan yaglasam iyi olucak
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum aynı ses benim motorumda da var... Calısmazken ilerletince orta dişliden TIK TIK TIK yapıyor... Zincirin cok sıkı olunca ve eksik yağ olunca cıkıyor o ses
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum aynı ses benim motorumda da var... Calısmazken ilerletince orta dişliden TIK TIK TIK yapıyor... Zincirin cok sıkı olunca ve eksik yağ olunca cıkıyor o ses
    yağ olayını yarın yapıcam ama zincir dişli aralığıyla oynatmamalıyım değilmi ? bu sefer bol gelipte şırıltı yapmasın ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler