Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

geç çalışma

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar sym joyride 200 scootur motorum sabahları geç. çalışıyor.bu gün ilk işim sabah motorun benzin otomotiginin hortumunu benzin filtresinden çektim ama benzin filtresinin içinde benzin vardı marşa bastım benzin anında geldi ama yinede geç çalıştı. buji yeni hava filtresi yeni motor yeni,fakat geç çalışmasına anlam veremedim çalışınca akşama kadar sorun yok.lütfen yardımcı olurmusunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    karbüratör ayarından dolayı biraz incelesen forumu aynı sorunu birçok kez görürdün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:50 PM ----------

karbüratör ayarından dolayı biraz incelesen forumu aynı sorunu birçok kez görürdün
    Love mods hate racism

actros5457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    texas HS150T-3
    kardesım jıkle otomotıkse ondandır ve hava ayrıdaetkı eder

sayın motosiklet forum üyeleri sizlerin yardımına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.sym joyrıde 200 lük scootur motorumun çalışırken beni sevindiriyor ama kırmızı işıkta çalışmayınca 200 kl gramlık motoru itekleyerek kmlerce gotürmek çok zor.motorun bujisi filtresi yagı pistonu beyni hepsi yeni.ama sabahları çok zor çalışıyor çalıştımı bir kaç klmetre gidiyor stop ediyor.buji kablosunu boşda motorun herhangi bir demir aksamına degdirdigimde güç bujideki güçle aynımı olmalı veya nasıl bir ateşleme gücü olmalı hepinize saygılar.

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    Alıntı actros5457 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesım jıkle otomotıkse ondandır ve hava ayrıdaetkı eder
    haklı...

yazımın devamı sym joyrıde 200 lük motorum çalıştıgı zaman kesik kesik ve siyah duman atıyor motoruma binmekten bıkmamam için lütfen bana yardımıcı olun.teşekkürler.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    aynı veya aynı değilse bile benzer bir sorun bendede var sanırım bizim sorun karbüratör ayarından çünkü ben nezamaki hava ayarıyla oynattım ogünden beri jikle açıldıktan sonra malesef geç çalışmakta
    gaza basmadan boğuluyor
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

actros5457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    texas HS150T-3
    Alıntı ziyakaygusuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazımın devamı sym joyrıde 200 lük motorum çalıştıgı zaman kesik kesik ve siyah duman atıyor motoruma binmekten bıkmamam için lütfen bana yardımıcı olun.teşekkürler.
    filitrene baktın mı
    karbüratör de benzin zengin olsa sabah hemen alır sıcakta calısmaz ama sendekı tam tersı bncce karburatorde deıl de hava fıltrene fılan bı bak karburatorun bogazını cıkar bos bı sur bakalım ne olucak

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    sorun kesinlikle jiklededir sabah jikleyi acıp öyle bas marşa biraz ısındıktan sonra kapat

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Sabahları zor çalışıyo kısmını okudumda motor soğukken zor çalışıyosa motor yataklarındada problem olabilir dicem?
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

geç çalışma düzeldi

arkadaşlar hepinize teşekkür edrim.motorumdaki arıza sizlerin verdigi fikir dorultunda hareket edrek düzeltim.motorumun karbüretür hava giriş vidası tam kapalı oldugundan okşijensiz benzin zenginligiyle çalıştırmak isterken boguluyor ayarı yapınca sorunsuz çalıştı ve 30 klmetre sorunsuz yol yaptım bu konuda vermiş oldugunuz bilgiler için tekrar teşekkür ederim herşey gonlünüzce olsun sevgiler sunarım.

benzin süzgeci ile bilgi verirseniz sevinirim

arkadaşlar benzin otomotigi ile karbüretür arasındaki hortum ve süzgeç filtresi içinde benzinin sürekli olması gerekmiyormu.sabahları baktıgımda bu dedigim kısımda benzin yok ancak marşa 5 saniye sürekli bastıgımda benzin bu dedigim yerlere doluyor.acaba sabahları geç çalışmanın nedeni bumudur bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler