Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gomoto frs 150 scooterim çok yakıyor ve tekliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar
    Benim motorum gomoto frs 150 arasıra tekliyor ve çok yakıyor.Aynı özellikteki bisan marka motor ve 1 depo benzinle arkadaşlarım 210 km yapıyorlar ben ise 80 i zor görüyorum.Yetkili servisini bulamadım ama başka bir tamirciye gösterdiğimde motorun teklemesinin benzinin içinde su olduğuna çok yakmasının ise motorun öldüğüne yordu ve hava vitesi,filitreler,yağ gibi bir çok şey sayıkladı,ama yağını 50 km önce değiştirmiştim 2.el aldığım için filitrelerin durumunu bilmiyorum yardım eder misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    motor kaç kmde
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    alırken baktırmadnmı bi ustaya

motor 4000 de alırken ildışındaydım rastgele bi ustaya baktırdım fakat çok iyi dedi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Tekleme

Nerede yaşadığını yazarsan iyi bir usta bilen arkadaşlar tavsiyede bulunabilirler.
    Soruşturma yaparak çevrende 4 zamanlı motorun çalışma prensiplerini teorik olarak da bilebilen bir usta bulmanı tavsiye ederim.

forumda yeniyim biraz o yüzden nasıl konularda yazacağımda bana yardımcı olursanız sevinirim.bilgisizliğimi hoşgörünüz burdurdayım fakat ıspartaya taşınacağım yarın.motosikleti ıspartaya götürmeye korkuyorum yolda kalabilir diye.güngeçtikçe motosiklet daha kötü oluyor.üsttekinden farklı bir tamirci 200 liradan bahsetti.karbrotörün üstünde birşeyler yapacağını yağı ve filitreleri değiştireceğini söyledi.bir de daha önce bahsettiğim gibi hava vitesi gibi birşeyden söz etti.bu hava vitesi işini ilk kez duydum nedir bu hava vitesi bana yardımcı olursanız çok sevineceğim çünkü devamlı tedirginlik içindeyim.motor her teklediğinde benim de kalbim tekliyor artık.old abimin dediği gibi bana bir de tamirci önerirseniz memnun olurum.geçen motosikletimin üstünde yaptıklarından tamircilerden korkar oldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler