Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acil önerilerinizi beklıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    presto 125-a
    motorun yag bosalta bölumundekı civata yuvası kırıldı motor yag kacırıyor acaba tahmınen cok masraf gıdermı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı mahkum33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun yag bosalta bölumundekı civata yuvası kırıldı motor yag kacırıyor acaba tahmınen cok masraf gıdermı
    götür bi tornacıya helecoil yaptır, 10tl ye yaparlar
    diyelimki, helecoil tutmicak, bu seferde kartel e kaynak yapıp yeniden diş açarlar, buda eüer karte lsökülmezse 20 lirayı geçmez muhtemelen
    GKN MOTORS

Motosikleti
    presto 125-a
    kırılan yeri kaynaklan kapatıp yenı civata yerımı acalım dıyorsun pekı sonradan herhangı bır sorun cıkarmaz mı

Motosikleti
    R1
    kırılan yeri kaynaklan kapatıp yenı civata yerımı acalım dıyorsun pekı sonradan herhangı bır sorun cıkarmaz mı
    alt kartelin tamamı herangi bi yük çekmediği için sorun yaşamazsın, hatta çatlak çok küçükse, büyük yapı marketlerde bulunan çift karışımlı çelik yapıştırıcılardan (tercihen würth) alabilirsin, kullanma talimatına uygun uygulayabilirsen, oldukç sağlam olucaktır
    GKN MOTORS

Motosikleti
    presto 125-a
    yok o cıvatanın gırdıgı yer yokmu ıste ordan bır parca kopmus dusmus yınede kaynak olurmu

Motosikleti
    R1
    yok o cıvatanın gırdıgı yer yokmu ıste ordan bır parca kopmus dusmus yınede kaynak olurmu
    canım benim, sen bi tornacıya göster, belki kaynağa bile gerek kalmaz helecoil yapılır kurtarırsın, burdan benim net bi cevap vermemin münkünatı yokk, yada bi resim çek koy topice neler yapılabileceği üzerine konuşalım
    GKN MOTORS

Motosikleti
    şu anda yok
    Benzer şey bende de olmuştu.. Yağ boşaltma tapasını çok sıkmamdan dolayı dişlerini bozmuştum.Helicoil yaptırdım düzelttiler. Yanlız heli coil yaptıktan sonra karterin içerisinde çapak kalmamasına dikkat etsinler. Bunun için yanında yeni yağ götür. Helicoil yaptıktan sonra eski yağını koyarak alttan tekrar yağını boşalt içinde birşey kaldıysa kalmasın. Sonra da yeni yağını koy oldu bitti...

Motosikleti
    presto 125-a
    kırılan yerede helocoil yapılıyormu kırılan parcası elımde degıl ama bu işlerden anlayan varsa msn nede bıraz yardımcı olsun yaa zor durumdayım msn brindar33_17@hotmail.com

Motosikleti
    R1
    canım benim, msnden kaynak yapan yada helecoil çeken bi arkadaş yok aramızda, sen götür bi motorcuya zor durumundan kurtul
    baksana bana dert oldu motorun, yaptır bir an önce de hepimiz rahat edelim canım kardeşim
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler