Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosikletimi nasıl uzak bir yere yollarım

Motovento
    REKLAM ALANI
    giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    XT660R'ı ön tekerleğini indirecek şekilde travego'ya bu şekilde aynalarını sökmeden yükleyip götürebilirsiniz. Kuyruğun içeri girmesi için sokarken hafif yan yatırmanız gerekecek ... İst-Siirt , Ş.Urfa - İstanbul'a bu şekilde geldi gitti.
    Ücret olarak bir yolcu parası daha veriyorsunuz. Ayrıca muavine de 5 - 10 lira verirseniz motorunuza iyi bakar bagaj yüklerken.

Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı erlanla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir site buldum acaba nasıldır. googlede motosiklet nakliyesi diye yazınca ilk sırada çıkıyor

http://www.motosikletnakliyesi.com/index-2.html

adamların taşıma şekli güzel. resimlere baksanıza çizilime kırıma içinde sigortada yapıyorlar. kontrol etmek lazım

merhabalar

bu sitedeki yerle temasa geçip 17.07 de taşınması için verdim. çok iyi biri biraz genç bir kaç taşıma yapmış yeni yapmaya başlamış sigortada yapıyor. binerken ve inerken kontrol ediyorsun o bakımdan baya iyi biraz tuzlu oldu ama içim rahat bir daha ki taşıma işi çıkarsa gene aynı kişiyle telmasa geçerim. dedikleri saatte ve zamanda motoru teslim ettiler. banada dolaşacak zaman kaldı.

şimdilik herkeze tşkler. k.i.b

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı erlanla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar

bu sitedeki yerle temasa geçip 17.07 de taşınması için verdim. çok iyi biri biraz genç bir kaç taşıma yapmış yeni yapmaya başlamış sigortada yapıyor. binerken ve inerken kontrol ediyorsun o bakımdan baya iyi biraz tuzlu oldu ama içim rahat bir daha ki taşıma işi çıkarsa gene aynı kişiyle telmasa geçerim. dedikleri saatte ve zamanda motoru teslim ettiler. banada dolaşacak zaman kaldı.

şimdilik herkeze tşkler. k.i.b
    kaça maloldu
    sakıncası yoksa paylaşabilirmisin
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Motosikleti
    Derbi GP1 250
    Walla benim altımda F650 CSgibi bi makna olsa kesinlikle kendim biner götürürdüm..O makinayla yollar harika olur bana göre..
    [B]OZAN GÜLMEZ[/B]
    [B]E-Mail =[/B] unknown_member07@hotmail.com
    [B]Facebook =[/B] https://www.facebook.com/ozan.gulmez2

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benimde basima gelmisti , tanidigim insaatçi arkadasin kamyonunu istedim sagolsun verdi kamyonun benzinini doldurdum ve motoru kamyona bindirdim ve sabitledim .
    Sonra çoluk çocugu aldim piknik yapa yapa gittik hem motor teslim ettim hemide ailece güzel gün geçirdik ,, bir tasla iki kus..
    Masraflar: kamyon mazot = 70tl , piknik yiyecek içecek 25tl toplam 95tl. motorun hiçbiryeri kirilmadi .

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler