Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

F650 GS 15.000 km bakımı, resimli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gt250r
    bakım yapasım geldi :D
    [B][/B]Balıkesir [COLOR="Red"][/COLOR]MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı Motör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakım yapasım geldi :D

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Çok güzel bir çalışma, takdire şayan... nedemişler ''insanın en hayırlısı insanlara faydalı olandır'' çok teşekkür ediyoruz size.
    Aslında öncelikle f 650 kullanıcılar için bir bakım semineri tarzı birşeyler düzenlesek sizde ön ayak olsanız, birlikte uygun bir yer bulsak, istanbul dışındaki dostlarımızada bilgileri ve işlemleri aktarmak için bir kişi kamera ve fotograflama yapsa adım adım 10.000 bakımı, daha sonraki dönemde 20.000 vs.vs çok güzel olmaz mı..? bunlarıda tüm dünyanın önüne sersek... sadece bir fikir Borusan ve bmw ustalarını biraz kızdırsak... (benim f650gs nin 10.000 bakımı yaklaşıyor da )[COLOR="Silver"]

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bir araca ne zaman hangı bakımlar yazılmıssa o bakımlar yapılmalı zaman ıcınde vıda sıkılık oranlarını bıle kontrol etmenızde fayda var canınızı emanet edıyorsunuz bu motorlara...uzun yıllar binmek için bakım yapmak şart öteki mantıga yani bozulana kadar bin mantıgına karsıyım o zaman baska sorunlarlada karsı karsıya kalıp ,sorunların çözümü size daha pahalıya patlıyor ayrıca tork anahtarınız olmadan tamir işlerine girişilmesi çok uygun olmaz...herkes motor masrafından sikayet ediyor bizim ülkeye mahsus sanırım bmw alıpta bakımtan masrafından şikayetci olmak biraz cimrilikten kaynaklanıyor sanırsam yoksa zaten bmw de ucuz bir sey yok bunuda tüm kullanıcılar alırken biliyor olması gerek...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı murat_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir çalışma, takdire şayan... nedemişler ''insanın en hayırlısı insanlara faydalı olandır'' çok teşekkür ediyoruz size.
    Aslında öncelikle f 650 kullanıcılar için bir bakım semineri tarzı birşeyler düzenlesek sizde ön ayak olsanız, birlikte uygun bir yer bulsak, istanbul dışındaki dostlarımızada bilgileri ve işlemleri aktarmak için bir kişi kamera ve fotograflama yapsa adım adım 10.000 bakımı, daha sonraki dönemde 20.000 vs.vs çok güzel olmaz mı..? bunlarıda tüm dünyanın önüne sersek... sadece bir fikir Borusan ve bmw ustalarını biraz kızdırsak... (benim f650gs nin 10.000 bakımı yaklaşıyor da )[COLOR="Silver"]
    Güzel fikir. Geç cevap verdim kusura bakmayın. (Şu anda Fatsa civarında konaklıyorum.)Boydan boya gerçek bir Karadeniz gezisi yapıyorum motorumla.
    Ama Karadeniz'in uç noktasından itibaren rotayı değiştirip Türkiye turu yapabilirim. Resimleri ve raporu sizlerle paylaşacağım ama uzun zaman alacak maalesef.
    Fikriniz güzel. Destek ve ilgi isteyen birşey. Yardıma hazırım ama usta değilim. Bir nevi hobi. Güvenli sürüşler.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel fikir. Geç cevap verdim kusura bakmayın. (Şu anda Fatsa civarında konaklıyorum.)Boydan boya gerçek bir Karadeniz gezisi yapıyorum motorumla.
    Ama Karadeniz'in uç noktasından itibaren rotayı değiştirip Türkiye turu yapabilirim. Resimleri ve raporu sizlerle paylaşacağım ama uzun zaman alacak maalesef.
    Oooo... Düşünceni gerçekleştirmişsin.
    Hayırlı yolculuklar dilerim.
    Merakla bekliyorum raporunu.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Ozaman sizin dönmenizi bekler döndüğünüzde bir çalışma başlatırız. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. Fotoğrafları merakla bekliyoruz.

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo... Düşünceni gerçekleştirmişsin.
    Hayırlı yolculuklar dilerim.
    Merakla bekliyorum raporunu.
    Sağolasın Gültekin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:04 PM ----------

Alıntı murat_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozaman sizin dönmenizi bekler döndüğünüzde bir çalışma başlatırız. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. Fotoğrafları merakla bekliyoruz.
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler