Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Sorunum Var !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bmw F650
    Arkadaşlar geçen hafta motorumun yağını kontrol ettiğimde 1-2 çubuk eksilme olduğunu gordum daha sonra aradan 2-3 gün geçtikten sonra çekişinin düştüğünü özellikle kalkışta bunu çok belli ediyordu.Bugün yağını değiştirmek için castrolun 10 40 yağını aldım ve kolları sıvadım.

Fakat aşağı doğru eğildiğimde debriyaj kapağının alt kısmında yağ sızdığını farkettim. Hemen debriyaj kapağını açtım ama birşey göremedim sadece kayışa elimi sürdüğümde yağ olduğunu fark ettim kalkış sorunun bu olduğunu anlamıştım

Sizce sorunum debriyajın arka kısmında bulunan keçeden mi sızıyordur karterde mi bi sorun wardır??

Ve bana masrafı ne kadar çıkar?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bmw F650
    arkadaslar hicbir bilginiz yokmu bu konuda?

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    arka jantı taktığın milin dibindeki keçe patlamış keçe 3 bilemedin 5 milyon bişi ama işçilik çok tutar komple motor inecek birader ama yinede bakmak lazım
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

Motosikleti
    Bmw F650
    motorla ne alakasi war arka mildeki keceden ??

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    o keçe karterin içinden takılır
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

Motosikleti
    Bmw F650
    2 ay once ayni sorun birdaha olmustu 2 farkli motorcuya sormustum biri karterin delinmis dedi digeri ise debriyajin arkasinda bulunan kecen yirtilmis dedi keceyi degistirdik sorun cozulmustu ama ayni sorun kisa bi sure sonra yine cikti bu kadar cabukta kecenin yipranicagini zannetmiyorum size sormak istedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)