Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Revit Monza Mont 200€ Yerine 210 YTL..Güngör Motor'da..

Motovento
    REKLAM ALANI
    EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    İçinde tek parça membran var. Su geçireceğini zannetmiyorum. Diğer Dainese montumdada aynı tek parça Cordura membran var ve hiç su geçirmiyor.
    Renklerinden dolayı sadece temizlik konusu biraz zorluk çıkarıyor bana.
    Benimki kırmızı beyaz renkte ve diğer siyah montlar gibi her lekeyi kaldırmıyor.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Anladım yardımınız için tşkler yakın zamanda göçmen motora uğrayıp yerinde canlı olarak görmek lazım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 PM ----------

Başka kullanan site üyeleri varsa görüşlerini bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:32 PM ----------

Göçmen motora mesaj atmıştım şimdi geldi ellerinde bitek kırmızı large kalmış :(:( bana olmaz büyük ihtimalle.

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Bu montu ben 3. montum olarak kullanıyorum. Korumaları diğerleriyle aynı kumaşı güzel ve şık. Su geçirmiyor. Dışarıda da kullanıma uygun. Üstelik kızlara da gidiyor. Yani eşiniz veya kız arkadaşınız da giyebilir. Vücuda oturuyor.
    Kötü tarafları, havalandırması ve termal içliği yok. Bu nedenle yazlık-baharlık olraka kullanılabilir. Çok sıcakta terletir, çok soğukta üşütür. Uzun yola pek gelmez. Şehir içi, skoter ve 250 cc ye kadar motorunuz varsa gayet güzel bir parça .

Bende Revit Liteon da var fakat bunun tipini daha çok seviyorum. Ama lite on kadar kullanışlı değil tabiki (yukarıda yazdıklarımdan dolayı).

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)