Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha mt 03 eksozu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaş lar herkese selamlar.
    Size bir kaç sorum olacak.
    İlk olarak yamaha mt 03 kullanıcısıyım.. Eksozundan gelen sesi beğenmiyorum ve değiştirmeyi düşünüyorum . yamaha xt 660 x ile aynı motora sahip ve o motordan uçuk ses çıkıyor. Acaba diyorum kaliteli bir eksoz ile değiştirsem xt 660 x sesi çıkarmı .. birini sorum bu olacak. Bu soruyu deneyimi olan biri ayrıntılı olarak yanıtlarsa çok sevinirim.
    İkinci sorum ise mt 03 ün eksozun dışı çok şık başka eksoz taktırsam o dışındaki siyah aksesuarı yeni takılan eksoza taktırabilirmyim.
    ilginize alakanıza şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Akrapovic egzoz takıyorlar sesi çok güzel oluyor.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ya çok değiştiren olduda kimse memnun kalmadı sesten
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Kawasaki KDX 200
    Alıntı murpesist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş lar herkese selamlar.
    Size bir kaç sorum olacak.
    İlk olarak yamaha mt 03 kullanıcısıyım.. Eksozundan gelen sesi beğenmiyorum ve değiştirmeyi düşünüyorum . yamaha xt 660 x ile aynı motora sahip ve o motordan uçuk ses çıkıyor. Acaba diyorum kaliteli bir eksoz ile değiştirsem xt 660 x sesi çıkarmı .. birini sorum bu olacak. Bu soruyu deneyimi olan biri ayrıntılı olarak yanıtlarsa çok sevinirim.
    İkinci sorum ise mt 03 ün eksozun dışı çok şık başka eksoz taktırsam o dışındaki siyah aksesuarı yeni takılan eksoza taktırabilirmyim.
    ilginize alakanıza şimdiden teşekkürler
    Şekil aynı kalsın sesi de akrapoviç çakması olsun dersen egzsoun içini boşaltıyorsun o kadar kolay ama tavsiye etmem orjinali bozma akrapoviç takayım dersen MTye göre yok bildiğim kadarıyla ama 660 a olanı takarım dersen sakın takma uymaz çünkü,uydurma işten de keyif alamazsın sap gibi sırıtır o koca tüpler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)