Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki servisi İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Arkadaşlar işini iyi ve kaliteli yapan Suzuli servisi hangisidir.
    Ben bakım konusunda hashasımdır.Manual de hangi civata kac newtonmetre ile sıkılacaksa tork anahtarı ile o ayarda sıkarım.Ben böyle bir servis arıyorum.Yoksa anahtar ile el yordamıyla sıkıp tamamdır abi diyen servis istemiyorum.Varmıdır İstanbul da böyle bir servis

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Eğer Avrupa yakasındaysan Atatürk sanayi de Yücel motor Fevzi usta-Anadolu daysan Kartal sanayide Altan motor.İkisi de yetkili servistir.Fevzi usta ya gittim çok memnun kaldım,Altan motora gitmedim ama onun kadar iyi olduğunu duydum.

Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Normal periyodik bakımlarımı kendim yapıyorum.Dediğim gibi hashasım bu bakım konusunda manuel ne yazıyorsa aynen uyguluyorum.24k bakımı geliyor biraz geniş kapsamlı bir bakım olacağından arayış içesindeyim.Altan motoru bende duydum,hatta kendilerine telde bir kaç soru sormuştum.Sağ olsun üşenmeden her sorduğuma cevap verdiler.Ama ben avrupa yakasında olduğumdan biraz uzak kaçıyor.

Motosikleti
    SWT
    Biz burgmancı arkadaşlarla Fevzi ustaya(Yücel motor) gidiyoruz, bizi hiç üzmedi.
    Senide üzmez

Ben fenerbahçeden maslak Atatürk sanayiye gidiyorum düşün..
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    2005 tarihli forumlarda bile Fevzi ustanın adı geçiyorsa bende bi ziyaret yapayım kendisine.Tesekkürler

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    motorumun rodajı geldi, yağını yağ filtresini değiştirmeliyim gaz telini kontrol ettirmem gerek. Kendim sadece yağ olayını yaparım fakat gaz telinin ayarı nasıldır ki? Bunu için Fevzi ustaya gitmem gerekirmiki.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun rodajı geldi, yağını yağ filtresini değiştirmeliyim gaz telini kontrol ettirmem gerek. Kendim sadece yağ olayını yaparım fakat gaz telinin ayarı nasıldır ki? Bunu için Fevzi ustaya gitmem gerekirmiki.

Googleda makinenin marka modeline göre arattırırsan bi dünya user ve service manual bulabilirsin.Ben gerekli gördüğüm her noktasına netten indirdiğim servis manual ile müdahale ediyorum.Service manual de neyin nasıl olması gerektiği resim ve şemalar ile iyice açıklanmış durumda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)