Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter debriyajı.

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar debriyajı yani arka tekere gücü aktarma organlarını değişitrmek için ne gibi şeylere ihtiyacımız olur mesela kayış deb. balatası gibi .bunlardan başka neler var ve hangi markalar iyidir.bu arada motor scooter 150 lik çin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Değiştiriceksen öyle parça parça değiştirme ben ön debriyajı komple değiştirdim içinde 6 tane bilye var 3 tane (yanlış hatırlamıyorsam) ufak lastikler var bide kesinlikle kayışınıda değiştir yapmışken hepsi bir olsun ;)
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değiştiriceksen öyle parça parça değiştirme ben ön debriyajı komple değiştirdim içinde 6 tane bilye var 3 tane (yanlış hatırlamıyorsam) ufak lastikler var bide kesinlikle kayışınıda değiştir yapmışken hepsi bir olsun ;)
    işte bende onu soruyorum değiştirdiğim zaman hepsini değiştircem ama hangi parçalar bunlar bilmek istiyorum.yenisini nasıl anlarım.eskilerinin eskidiğini nasıl anlarım.kazık yemek istemiyorumda

birde ön debriyaj ne demek:D

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı EVERRESTA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bende onu soruyorum değiştirdiğim zaman hepsini değiştircem ama hangi parçalar bunlar bilmek istiyorum.yenisini nasıl anlarım.eskilerinin eskidiğini nasıl anlarım.kazık yemek istemiyorumda

birde ön debriyaj ne demek:D
    walla haklısın babacan..tamircilere de güven olmuyorki..

her biri bişiy diyor..

tanıdık bi tamirciye gidicen ona güvenecen yapacak bişiy yok gibi...

her gidişimde bi 70 80 yazıyolar...şunu yaptık bunu yaptık

altına yag damlıyor diye gittik marş motoru arızalı çıkıt
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen uğraşma bence, malum uğraşsanda gidip parçaları almak zorundasın malum, 20 tl işçilikten kaçayım derken daha fazla masraf çıkarırsın. Ben 9 ay önce honda beatınkini değiştirtmiştim, kendis ervisinde. Dbriyaj balatası, kayış yağ, filtre buji 175 tl tutmuştu.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)