Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el jinlun 250 cc alıcam acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

mrb arkadaşlar internetten 2006 model jinlun 250 cc bir motor buldum bununla ilgili bazı sorunlar var ve benim hiç bir bilgim yok konuyla ilgili bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    1. sorum motorun egzantirik milinde problem varmıs ve motorun çekişi düşükmüş yanlız motor çalışıyomuş ve yürüyomuş sizce bu sorun bana nekadar fiyat aralığına patlar
    2.sorum motorun 2 yıllık vergi borcu varmıs 250 cc bir motorun 2 yılllık vergisi ne olur sizce faiziyle birlikte
    3,sorum bu motorun devri nekadara patlar 2.el jinlun 250cc alanlar bilir yada hepsinin aynımı oluyo devir masrafı bilmiyorum yada motoru üzerime almasam ne gibi problemlerle karşılaşırım bununla ilgili başım ağrırmı adam üstüne almasanda olur diyor.
    bunların dışında motorun fiyatı bana çok uygun geldi 800 ytl vericek bu şekilde sizce bu motoru almakla hata yaparmıyım fiyatı çok cazip geldi motor çok hoşuma gidiyo bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    2 yıllık verghi borcu 150 tl yi geçmez 2 yıllık muayene eğer yoksa 70-75 civarı maksimum ekzantrik mili 140-160 civarı yani türkçesi

vergi:150
    muayene:70
    mil:160
    motor tamir 150
    devir:270 devrini almazsan ilerde başın ağrır
    toplam 800
    motorun fiatıda 800 yani sana 1600 tl ye patlayacak karar senin ben olsam almam ekzantrikte sorun varsa başka sorunlarda var demektir,iyi düşün iyi araştır

saol teşekkürler verdiğin bilgiler çok faydalı oldu...vazgeçtim yani...saol..hoşçakal:d

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)