Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rengi solan siyahlar:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    wind_northeast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800A
    Abilerim,ablalarım,kardeşlerim,arkadaşlarım...Ben bi halt ettim...Ta geçen sene çalıştığım şirketteki personelden biri ''Anıl abi motorunu yıkadım hatta siyah plastikleri ve koruma demirlerini de parlatıcıyla parlattım'' dedi ve gerçekten motorum çok yakışıklı oldu.Ona bu parlaklığı ne ile sağladığını sorunca beyaz tutkal gibi bi sıvı gösterdi.Kauçukçularda hatta oto aksesuarcılarda bile satılıyormuş.Bikaç kere daha aynı sıvıyla parlattığımız olmuştu daha sonraki zamanlarda.Ancak geçtiğimiz aylarda farkettimki şu an o sıvıyı sürdüğümüz bütün siyah parçalar solmuş neredeyse grileşmiş.Yani vakt-i zamanında benden sağlam bi ''aferin'' koparan zat-ı muhteremin şu an kulakları çın çın çınBunun bir çözümü var mıdır?Eğğer yoksa o parçaları nasıl boyayabilir veya boyatabilirim?E hadi koruma demirlerimi boyattım ya da boyadım,gidon ve çevresinde ve motorla sele yakınlarındaki plastik parçaları nasıl boyayabilirim ?
    [B][I][COLOR="Red"]Deli poyraz eser durur...[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Bilmediğin şeyi sürerek mahvettin vstromu. Boyacıya git hepsini boyattır.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Tebrik ediyorum harbiden yaa parlatmak için ilk defa tutkal süren birine rasladım

ennginn Abininde dediği gibi bir boyacıya git en iyisini o bilir ama sen gösterge paneli etrafındaki siyah parçalar diyosun oraya boya yapılsa bile bi süre sonra tekrar atar
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nee tutkal mı ?o zaman sen ona bir şey yapamazsın boya kendi aktifliğini yitirmiştir. geçmiş olsun.Sen tanıdık bir boyacı bul kendine

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    gül gibi motora napmış ya kaportacıya fln boyat hiçbi katkı maddesine güvenme ya parlıcak die plastik aksama fln sürülürmü masraf edicen biraz

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    boyattırdan sonra tutkal yerine arap sabunu sür hem solmuyo hemde güzel parlıyo
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    150 T
    o tutkal dediğin şey büyük ihtimalle süt ciladır, genellikle arabaların tamponlarında ve lastik yanaklarında kullanılır. Bence al bi kutu süt cila ayda bir sür

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    motoru ve plastik yüzeyleri koltuk grenaj vs vs krem kimyasallar boyanın en büyük düşmanıdır mümkün oldugunca böyle şeyleri kullanmamak gerek ilk anda göze hoş gelen bu uygulama sonradan çok kötü bi hal alır ben sadece pasta cila kullanıyorum plastik aksamlarıda hafif sabunlu bezle silerim ve ardından durularım hep..sizin parçalar komple boyanması gerek artık eski halini alması imkansız..

wind_northeast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800A
    Alıntı cceksi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tutkal dediğin şey büyük ihtimalle süt ciladır, genellikle arabaların tamponlarında ve lastik yanaklarında kullanılır. Bence al bi kutu süt cila ayda bir sür
    tutkal sürmeyiz heralde di mi ya?tutkal kıvamında bişey dedik.ne olduğunu bulduk bile,süt cilaymış
    hocam şimdi mecburen bundan alıp zırt pırt sürecez öylemi?boya işi pek aklıma yatmadı çünkü...
    [B][I][COLOR="Red"]Deli poyraz eser durur...[/COLOR][/I][/B]

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    anaaaaaaaam bende kullanıyom o süt ciladan simdilik göze hoş gelen bi parlaklık veriyo meğer koynumda yılan besliyomusum
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)