Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorun gücünü arttırmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    BREGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,bir motorun gücü nasıl arttırılır,ne gibi modifikasyonlar gerekir. örnek verecek olursam keeway süpershadow gibi bir motorda neler yapılabilir,saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    O motora değecek birşey yapılmaz bence...

Orjinalliğini bozmamanı tavsiye ederim.
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Yapıcağın tek şey motoruna iyi bak bakımlarını aksatma + performance hava filtresi bulursan onu tak daha başka hiç birşey yaptırmanı tavsiye etmem bunun haricinde motorunla oynatmaya kalkarsan motorun ömrünü yersin
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O motorların gücünü artırsan ne olacak ki......

2 senede eskiyeceğine 6 ayda eskitirsin..Karın ne olur?... 3 kere hızlı gidersin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    elleşme hiç motorunla. kesmiyosa büyütücen, yok ööle keeway aliyim nos takiyim.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bencede hıc ellesmeye gerek yok...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

arkadaşlar ben sadece bir kaç beygir nasıl kazanırımın peşindeyim,bu arada saxofon a teşekkürşer performans hava filtresi bilgisi için.

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elleşme hiç motorunla. kesmiyosa büyütücen, yok ööle keeway aliyim nos takiyim.
    nos da hiç fena değil bu arada,takarım nosu motora bulurum kendime bir tuz gölü kırarım burt munro nun rekorunu,gerçi altımızda keeway var Indian yok ama idare ederiz ne yapalım.

Motosikleti
    Alıntı BREGO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben sadece bir kaç beygir nasıl kazanırımın peşindeyim,bu arada saxofon a teşekkürşer performans hava filtresi bilgisi için.
    http://www.knairfilters.com/
    arkadaş K&N (kayen diye okunuyor) firmasında bütün araçlara göre hava filteri var diye biliyorum biraz araştırırsan siteyi ihtiyacını görürsün

direk bu linktende motor hava filtrelerine bakabilirsin :
    http://www.knfilters.com/motorcycle_atv.htm

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    abicim hız istiyorsan race makıne . cruıser agır motordur
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Performans hava filtresi, iridyum buji ve karbüratör ayarıyla bir miktar HP elde edebilrisin. Daha fazlası için ciddi modifikasyonlar gerekir.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    Çilek seviyorsun ama paran yok,kalkıp yerine dut yersen aynı lezzeti vermez kardeşim,daha basit nasıl anlatabilirimki

Motosikleti
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çilek seviyorsun ama paran yok,kalkıp yerine dut yersen aynı lezzeti vermez kardeşim,daha basit nasıl anlatabilirimki
    Öyle değil işte abi Arkadaş çilek sevmiyor dut seviyor ama Küçüklerinden değil Biraz hormonlayıp büyütmek istiyor

arkadaşlar ben mesaj yazarken benim keewayım var mı dedim sadece o motosikleti örnek gösterdim,ama en yakında zaman bir adet edineceğim bakalım neler yapabileceğim görüşünde,motorunda..ha olur olmaz o benim sorunum,olmazsa hurda olur olursada garajda monster abisinin yanında durur diğer bir proje için bana örnek olur,saygılar.

kardeş Hız Yapıpta ne yapacaksın Yolunda git İşte Evinde annen baban bekler hız yapıpta bekleyenlerini üzme boşver performansını hızını modifiyesini hız İsteyen Ölmek isteyendir ... zaten ölümlü dünya ecelinle öl
    [B][I] ву »»» ρ α ѕ н α ««« [/I][/B] [B][I][COLOR="SlateGray"] ρєѕнιм∂єη gєℓ єνℓαт... [/COLOR][/I][/B]

ya yorumlar saçma adam size burda bişi soruyo farkındaysanız beni yargılayın demiyo perpormansa gelince turbo hava filresi al veya filre kapağını çıkar hem ses iyi çıkar hem az yakar daha iyi gider ama tozlu yolda binme pislik alır içeri sonra karbiratörün memesini büyüt ama ona iyi yapman lazım ama bir yanı var bezini bu sefer çok yer ama yinede hızı artar

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    1milyon tane konu var modifikasyonla ilgili. Linkini bulup atsak okumayacakmışsın gibi geliyo bana. Birilerine okutup özetlettirirsin. Bence kendini kasma. Bak söylüyorum. Motordaki tüm fazlalıkları sök, hepsini sökemiyosan kes ya da hafifi ile değiştir. Sonra nos tak hemen. Noslu biraz kullan. Sonra sıkınca turbo taktırırsın. O da biraz götürür seni. Kesmesse nette 2250 liraya yzf 1000 motoru var çıkma. Onu taktırırsın. O da kesmesse tekerleri incelt. Baktın olmuyo aküyü lambaları sinyalleri aynaları da sök. Hala yetmiyo dersen egzosuna matkapla delik açtır o kesin keser.

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    dostun en iyisi saglam bi tamirci ile kanka olmak
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Kes biç makineyi bir de dişlileri değiştir bir de egzosu açtır. Yaparsan da koy buraya ya da farklarını yaz.

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kes biç makineyi bir de dişlileri değiştir bir de egzosu açtır. Yaparsan da koy buraya ya da farklarını yaz.
    tşk ederim uyarın için yardımcı olalım derken yardıma muhtaç bırakacaktık sağol
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Bende şu benim suzukiyi aldım alalı hep extra birşeyler yapmak istedim ve hala istiyorum,Bu vazgeçilmez bi hobi fakat türkiyede ne yazıkki scooter konusunda modifiye ve tuningden parça,ekipman ve işçilik açısından çok eksik.halbuki ne modifiyeler yapılıyor yurtdşında ağzınız açıkkalır.

Meselka bu forumda motora ses sistemi yapmak istiyorum desenız,%90 üye size öngörülü yorumlar yazarak bu hevesinizi kırabilir,''vay kıromusun,var iğrenc,bilmem ne..fakat biraz araştırılsa halbuki show ve gösteriş amaclı okadar güzel tasarımlar hayata geçirilmişki, video bölümünde paylaşmıştım bugun...

Sonuç olarak Modifikasyon işimiz scooterlar açısından zor fakat imkansız değil,

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler