Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

151 rs yı 200cc yapma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151rs
    ya arkadaşlar oncelıkler selamlar eglencelı forumlar :D

motoru bugun 1hafta once soktuk pistonları falan hepsini parcacılardan bizim usta pistonun oynadıgı piston yuvası almaya gitti 1haftadır yatıyo motor ama bi turlu bulamıyoruz olmuyo tabıkı alıp takılmayacak tornada biraz işlem görecek ama bulamadık yapan arkadaşlar wardı eger bana yardımcı olurlarsa sevinirim msn :crazyxboyx@windowslive.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı crazyX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar oncelıkler selamlar eglencelı forumlar :D

motoru bugun 1hafta once soktuk pistonları falan hepsini parcacılardan bizim usta pistonun oynadıgı piston yuvası almaya gitti 1haftadır yatıyo motor ama bi turlu bulamıyoruz olmuyo tabıkı alıp takılmayacak tornada biraz işlem görecek ama bulamadık yapan arkadaşlar wardı eger bana yardımcı olurlarsa sevinirim msn :crazyxboyx@windowslive.com
    o kasaya o şaseye 200 lük çok gelecektir . ve ani fren anında motor dısk sıstemlı dahı olsa o hızı kaldırmayarak duramayacaktır . mondial çinli de olsa ona da nühendisler kafa yoruyor
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    mondial 151rs
    nıyekı durma problemı yaşayım tamam buyuyen pistonlşa beraber hız %1de olsa artar ama sanmam yanı durdurma problemı yaşayım 200cc yapan arkadaşlardan bılgılerı beklıyorum

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    kolay gelsin diyeyim senin motor bloğunda 200cc pistonu sığacak kadar cidar kaldımı ? ve o pistonun çalışma boyu kadar krank bulabildinmi0

bence fabrika çıkışlı kullan

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Digi_boy'un dediklerini kulak arkası etme derim, gayet mantıklı yazmış.

Ben kendi motoruma böyle bir şey yaptırmam, motorun silindirini inceltirsin, o silindir cidarı 150 cc ye göre ayarlanmış ve 150 cc.nini patlamasına dayanabilir, 200 cc.lik patlamaya dayanamaz.
    Sonra, o motor üretilirken mühendisler kafa yoruyorlar, o şaseye 200 cc uygun olsaydı 200 cc.lik modelini de yaparlardı.

Motosikleti
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Digi_boy'un dediklerini kulak arkası etme derim, gayet mantıklı yazmış.

Ben kendi motoruma böyle bir şey yaptırmam, motorun silindirini inceltirsin, o silindir cidarı 125 cc ye göre ayarlanmış ve 125 cc.nini patlamasına dayanabilir, 150 cc.lik patlamaya dayanamaz.
    Sonra, o motor üretilirken mühendisler kafa yoruyorlar, o şaseye 200 cc uygun olsaydı 200 cc.lik modelini de yaparlardı.
    kaldıki eskiden bi hikaye vardı ferrari'ye lpg taktırmak isteyen bi sürücüden firma arabasını geri almış bunda böle bişey de olmaz direk büyük blok büyük piston daha uzun mesafede çalışan krank,ona göre debriyaj kavraması vs vs.. diye zincirleme gider bu bunu yapana kadar sat 1000ytlye motorunu 1000ytl de üstüne koy al bi yamaha ybr 125 istediğini yap

Motosikleti
    HONDA CGL 125 yaza CBF150....
    arkadaşlar cc yükseltme motoru zorladığından çatlar diyor ustalar onun için orjınal olsun bence...

çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nıyekı durma problemı yaşayım tamam buyuyen pistonlşa beraber hız %1de olsa artar ama sanmam yanı durdurma problemı yaşayım 200cc yapan arkadaşlardan bılgılerı beklıyorum

Arkadaşım sen o %1 lik performans artışı için o kadar masrafı göze alabiliyorsan kolay gelsin...

Motosikleti
    mondial 151rs
    masraf taş catlasın 200lıra ıdı bakalım usta ıle konuştum yarın bi parca war ona bi bakam dedı olmassa o parcada subopları buyuturuz dedı

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Allah Akıl Fikir versin ne diyelim
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

Motosikleti
    mondial 151rs
    sana akıl bana piston :D

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Akıl Fikir versin ne diyelim

sana akıl bana piston :D
    Yok sana akıl versin ve sonra yine akıl versin.....

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    arkadaşım bence hiç zorlama.. Onu yapana kadar motorunu daha güçlü bi motorla değiştir. Para yok diyorsan benden tavsiye, elindekini de harcamış olursun..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende orjinal kalsın sonra başka sorunlar çıkıcak başına.

grank kolu taşımayacak falan

Motosikleti
    Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bence hiç zorlama.. Onu yapana kadar motorunu daha güçlü bi motorla değiştir. Para yok diyorsan benden tavsiye, elindekini de harcamış olursun..
    bende diyom bi ybr al diye de dinlemiyo

crazy, eğer olurda gerçekleştirirsen senden ricamız buraya fotoğraf eklemen çok faydalı olur titretmeden güzelce çekersen seviniriz

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    ne yaparsan yap.... kafana göre takıl arkadşım...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Abı bı kere Sılındırın o kadar kalıınlıgı yok kı nasıll 200cc kadar genısleteceksın
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    Kaldırmaz.Aynısını bende yapacaktım :] Reno pistonu atacaktım çok araştırdım olmaz kaldırmaz dediler.Ayrıca o 200 ytl tornada harcıyacağın işçilik parasına anca yeter.Uyduruk yapılırsa 100 ytlye'de maal edilir.Zaten lastikler ufak, motor 100-120 yapıyor.200cc yapıp Tabudunlamı gezecen?.Motorun teknolojisi belli...Boşver bin öyle hiç kurcalama.

Ama aktarma zincirli yapabilirsek ozaman süper olur yerinde durmaz.Şahsen ben araştırıyorum ;)
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vay be süper olurdu 200cc bi arkadaş freni tutmaz fln demiş ona burdan gülücük atıyorum 500cc takmıyosun 200cc neden tutmasın bisiklet frenimi var onda!crayzx bi hs görmüştüm adam honda cbf150 piston sekman takmıştı motoruna bence öle bişi yap yani o uydurduysa sende uydurursun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)