Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

performans hava fılıtresı+lridyum bujı +headers(manıfold)+performans egzoz+beyın

Motovento
    REKLAM ALANI

arakadaslar bunu ertugrul arkadasımız ıstedıgı ıcın actım bunu sordu... sımdı bu modlar cbr ıcın!!! yapılırsa kaca patlar ne kadar performans alınır ve kac son hıza ulasılır ??? ve cbr125 lerede beyın mod. yapılıyormu???

(uygun lastıklerle dusunun örn; ÖN 80 ARKA 130 gıbı kalın olucak baya son hız kac olur???)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

iyi güzelde lastik kalınlaştırılırsa yakıt tüketimi artar ve son hız düşer

selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    cbr125 ler için hazır performans manifold varmıydı yoksa sizmi yapacaksınız
    No Manita No DIRDIR ONLY MAKARA ONLY GIRGIR

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Tahminimce en fazla 1 hp kazanırsın, son sürat de 3-5 km/sa artar. Harcayacağın paraya değeceğini düşünmüyorum.

ya ben ertugrul arkadasımız only_kıng ıstedıgı ıcın actım bu aletler kac yapıo son olarak???

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    boşuna para harcama !!!!!!!!!!!!!!!!
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bunlara geerek yok diye düşünüyorum 125 cc lik makina sonuçta
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    adamım 230 felan yapar hiç durma hemen yaptır ya arkadaşım millet seni uyarmaya çalışıyor ama sen illa kaç yapar diyorsun tahminimce burada senin dediklerini yapan biri yok o halde kaç yapacağını bilende olmaz diye tahmin ediyorum sonuçta 125cc'lik motor ne kadar yapacağını az çok herkes bilir
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamım 230 felan yapar hiç durma hemen yaptır ya arkadaşım millet seni uyarmaya çalışıyor ama sen illa kaç yapar diyorsun tahminimce burada senin dediklerini yapan biri yok o halde kaç yapacağını bilende olmaz diye tahmin ediyorum sonuçta 125cc'lik motor ne kadar yapacağını az çok herkes bilir
    1 melocan bu konuyla benım alakam yok.only_kıng ısrar ettı actım
    2 son hızını ben bılmedıgım ıcın sordum yanı meraktan(modsuz halı kac yapıyo dıye sordum herkes yanlıs anladı)

neyse arkadaslar bana solemeyın ben sadece actım ve okumadan cevp yazıyosunuz bellıkı ...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    valla rodaja baglı bir olay 140-150 arası deişior hız
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

pekı kalkıs nedır C ı B ı R ların ozaman bıraz modla innova ezebılır cbr 125i.ben 160 felan yapıyodur dedım ama...

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    ben herşeyi anladım headers (manifold) ne onu anlamadım
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    cbr 125 te beyin yok yani modifiye edilen beyin yok. karbüratorlu motosiklet sonuçta. diğer hava filtre ve buji modununda öyle büyük bi fark oluşturmayacağı açık. bu tür modifikasyonlar beygir gücüne oratılı olur genelde. mesela 15 bg olan bi araç 30 olurmu? olmaz.
    Son hız videosu meşhurdu bi zamanlar vardı nette en çok 142 gibi bişey yaptı ama o da yırttı bir yanını.
    ama bu cbr la ben olsam 140 yapmam. gt250 için konuşuyorum, 160 yaptığım zamanlarda motosiklet çok hafiflemişti. insanı tedirgin ediyo.

Nedir ya bu hız merakı....

nıye< bu ınnovalarda beyın var bunda yokmu beyın mod. olmuyomu ???

ddh manıfold yanı headers motorla egzozu brlestren parcaya denır...

abı ertugrul konuyu actrdı kendısı yok ortada

hayatımHepyek sende hala hyo mu var nette gormusutum 175 yapıyodu adam baya bı ıkındı ama 175 e geldı son hız

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    gt250r ile 175 yapmışlardı. son hız testi videolarında vardı. ama comet ile ben o kadar görmedim.
    bence önemli olan motorun sözkonusu hızların kalıbında olması. hyo bile o kasasına ve lastik ölçülerine rağmen tedirgin ediyor.
    benim bildiğim yakıt sistemi, püskütmesi vs. bir elektronik devre ve benzeri ekipmanlarla kontrol edilen motorlarda beyin modu yapılabilir. örneğin enjeksiyonlu bi motora ne kadar ne ölçüde yakıt gideceğini bu devreler belirler.
    cbr karb. motor olduğundan böyle bi modifikasyon yapılamaz gibime geliyor.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    kardeşim sende pireyi deve yapmaya çalışıyon yaaa.cbr 125 ne yapsan iyi bir verim alamazsın..max 150 yapar diyenler var onlara inanasım gelmedi.kullananlar en çok 140 görüyor diyorlar.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sende pireyi deve yapmaya çalışıyon yaaa.cbr 125 ne yapsan iyi bir verim alamazsın..max 150 yapar diyenler var onlara inanasım gelmedi.kullananlar en çok 140 görüyor diyorlar.
    bu son hız olayını ondan sordum kımı 140 dıyo kımı ıkınarak 155 dıyo kımı 160 yaptı dıyo bende ondan sordum merak ettgımden yanlıs anlamayın ama ben zaten cbr lerle ugrasmıyom benım ıcın ınnova en ıyısı acıkcası bu cbr ların son hız vıdeolarınıdad ızlemedım

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    bende cbr 125 varda normal düz bi yolda 155 yaptım ama motor çok hafifledi en son yapacağı hızz 160 normal haliyle tabi
    arkadaşın dediği şeyleri yapmasın en fazla taş çatlasın 10 km hızlandırır bunun içinde o kadar maliyeti yüksek şeyler takmaya gerek yok
    ancak bi vites daha taktır öle + piston gömlek değiştir ancak öle olurr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:10 ----------

tabi vitesi de taktırabilirsenn

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    cbr dan cok şey beklendiği açık başlık ta yazdıklarının hepsini yaparsan 5 km daha sana avantaj saglar fakat yapıcakların iridyum buji hava filtresi ve egzosdan ileriye gitmesin gidemezde zaten ama ebayda vardı sanımrım cbr için kit ler var onunda 200 kmh hıza ulaşabiliyolar.bu kitin içinde (filtre buji komp.silindir karburatör gb. ) var.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)