Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yağ yardımı !!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    herkese selamlar arkadaşlar bende Pasific 150 cc bulunmaktadır.motor yağını değiştireceğim bir yere sordum 1 litre koyacağımı ve castrolun iyisi olduğunu söyledi yanlız bana 10 luk mu 20 likmi diye sordu hangisi oluyor bu modele acaba. izmirde oturuyorum hangisini tavsiye edersiniz.şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    scooter dimi. ben kendim shell 20w-40 koyuyorum yaz aylarına. kışın 15w-40 castrol kullandım. sana sorduğu 10mu 20mi sorusu budur. çünkü tek cins yağla motorun tamamını yağlamada kullandığımız için ekim'e kadar 20w-40 kullanmanı tavsiye ederim. ekim'den sonra havalar soğuyacağı için 15w-40 castrol iste servisinden. dandirik markasız yağlar kullanma.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    teşekkürler benim motor bu resimdekinden

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    Castrol Power 1 Scooter 4t 10w-40
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kullanman gereken en ii yag budur suanda yaz kıs sorun cıkartmaz
    true love..

Drift Religion

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 ytl doğrumu ? 1 litresi?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    olumsuz fiyatı 13.86 ytl burada

http://otomobilshop.com/final/specials.php

http://www.gungormotor.com/urun_detay.php?uid=436

neye göre satıyolar bunlar yaw burda da 22 ytl

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar bu firmadan 13 gün önce 4.200 liralık siparişte bulundum..Fakat adamlar parayı aldıktan sonra ürünleri yollamadıkları gibi telefonlarada cevap vermiyorlar...Araştırmalarıma göre bunlar Hırsız,,Dolandırıcı,,Üçkağıtçı,,namussuz ,şerefsiz bir firmaymış...İstanbuldaki arkadaşlardan ricam Shobbo adıyla tanınan KONTİNENT firmasının adresleri çaldığı zaman cevap verecek telefonlarını buraya yazarsanız...Tabiki oaraya gelince bu firmayı bulmam lazım...Arkadaşlar yarın sizinde başınıza gelebilir lütfen ilgili ve alakadar olunuz..Adanmlar yasal yolla güya milleti dolandıracaklar...Ben bunları bulacağım ve kendi yöntemlerimle paramı alacağım...Şerefsiz ,namussuz haysiyetsiz insanlar.. İsmim :::İbrahim Halil Özaktaş 0412 5442007--0412 5442074--0535 2161626--0543 6643790--0535 7138844... Arkadaşlar Motorcunun dostu yine Motorcudur...İstanbuldaki Arkadaşlar sizlerden yardım bekliyorum..Bu hırsızların bizleri dolandırmasına meydan vermeyelim. Kusura bakmayın bu mesajın yeri burası değil ama ne yapayım çaresiz kaldık..

Motosikleti
    Suzuki GS 500
    Alıntı awarahoon82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar arkadaşlar bende Pasific 150 cc bulunmaktadır.motor yağını değiştireceğim bir yere sordum 1 litre koyacağımı ve castrolun iyisi olduğunu söyledi yanlız bana 10 luk mu 20 likmi diye sordu hangisi oluyor bu modele acaba. izmirde oturuyorum hangisini tavsiye edersiniz.şimdiden teşekkürler.
    Yanlış bilmiyorsam, motosikletin üzerinde yazar kaçlık olması gerektiğini. En iyisi sen servisine yada kitapcığını bul. Ama castrol konusunda hemfikirim ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    shobo.com a dikkat !!!
    bak arkadaşım ben oradan lcd tv aldım ve 3 gün sonra yok dediler 2 ayda geri ödeme yapmadılar sakın ordan alışveriş etmeyin ben şuan mahkemeliğim onlarla sakın benim gibi başınız yanmasın şuan almadığım cihazın parasını ödüyorum

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu firmadan 13 gün önce 4.200 liralık siparişte bulundum..Fakat adamlar parayı aldıktan sonra ürünleri yollamadıkları gibi telefonlarada cevap vermiyorlar...Araştırmalarıma göre bunlar Hırsız,,Dolandırıcı,,Üçkağıtçı,,namussuz ,şerefsiz bir firmaymış...İstanbuldaki arkadaşlardan ricam Shobbo adıyla tanınan KONTİNENT firmasının adresleri çaldığı zaman cevap verecek telefonlarını buraya yazarsanız...Tabiki oaraya gelince bu firmayı bulmam lazım...Arkadaşlar yarın sizinde başınıza gelebilir lütfen ilgili ve alakadar olunuz..Adanmlar yasal yolla güya milleti dolandıracaklar...Ben bunları bulacağım ve kendi yöntemlerimle paramı alacağım...Şerefsiz ,namussuz haysiyetsiz insanlar.. İsmim :::İbrahim Halil Özaktaş 0412 5442007--0412 5442074--0535 2161626--0543 6643790--0535 7138844... Arkadaşlar Motorcunun dostu yine Motorcudur...İstanbuldaki Arkadaşlar sizlerden yardım bekliyorum..Bu hırsızların bizleri dolandırmasına meydan vermeyelim. Kusura bakmayın bu mesajın yeri burası değil ama ne yapayım çaresiz kaldık..
    shobo.com a dikkat !!!
    bak arkadaşım ben oradan lcd tv aldım ve 3 gün sonra yok dediler 2 ayda geri ödeme yapmadılar sakın ordan alışveriş etmeyin ben şuan mahkemeliğim onlarla sakın benim gibi başınız yanmasın şuan almadığım cihazın parasını ödüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Castrol pover 1 scooter 10w-40 4 -t yağın kralıdır kullanda farkı gör.Makinenin sesi değişiyor.

şimdi gittim BP istasyonundan aldım 9 ytl .. bunu yaz için kullanabilirim demi nasıldır? mondial 151rs ye koyacam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi gittim BP istasyonundan aldım 9 ytl .. bunu yaz için kullanabilirim demi nasıldır? mondial 151rs ye koyacam

10-40 alsaydın keşke,almışsın artık.

10 40 kalmamış tek bu kalmıs bundanda 1 tane kalmıştı. zararı olursa gidip geri verebilirim ama yazın için uygun değilmidir bu ?

he bide 500 km sonra değiştiricem zaten 2000 olunca

Motosikleti
    ZS 125-6
    Arkadaşlar yeni bir zealsun ZS 125-6 aldım motuu açmam için bana yardımcı olabilirmisiniz???

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    genemi sen tosunum kendi topikine yazsana yavf

arkadaşlar bu ufak plastik şişelerde satılan yağların kenar artık yağlar olduğunu söleyenler var. özellikle market raflarında satılan yağların varil artıklarından dolduruldugunu duydum bugün. doğrumudurki? ben yağ konusunda işi servisime bıraktım. karışmıyorum ama yağı gözümün önünde 100lt'lik varilden musluğundan dolduruyor. 15w-40 turuncu varilden petrofer isimli bi marka.

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    30 000 kmdir Castrol Magnatec 10W-40 kullanıyorum.Makinada tık yok.Denediğinde farkı anlayacaksın.Gerisi yalan..............

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    istanbulda en ucuz castrol 10w 40 ı nerden alabilirz peki sanayide buldum ama rengi maviydi sanırım otomobil içindi sarı renkli ve motor resmi yoktu üstünde farkı olurmu ?

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda en ucuz castrol 10w 40 ı nerden alabilirz peki sanayide buldum ama rengi maviydi sanırım otomobil içindi sarı renkli ve motor resmi yoktu üstünde farkı olurmu ?
    Slm 2 gün önce üsküdar daki bp den castrol power 1 scooter yağı 10-40 --- 15,5 ytl ye aldım...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)