Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni racer 200 teknik yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    herkese merhabalar uzun bi askerlik döneminin ardından arkadaşlar bi tane kanuni racer 200 aldık ama hayırlısı benim sormak istediğim motor çalışırken ilk seferde marş almıyoor bu kronik bi sorunmu acaba kanuni racer 200 kullanıcıları bilir bunu herhalde bide arka lastik takozlarından biri yamuk imiş biz bilmiyooz yaaa neyse bunlar başıma çok sorun çıkarırmı bana lütfen yerdımcı olurmusunuz.
    kanuni racer 200 ama büyüyünce kawasaki ER 6 N olucam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk seferde marş almaması genellikle hava ayarlarından yada karbüratördendir kolay halledilir sanırım.
    Arka lastik takozlarıda değiştirilir sanırım honda titan tipi takoz kullanılıyor onlarda 4 tanesi 15 ytl civarı bişeydi
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Bana kalırsa komple bi bakıma sokmakta fayda var çünkü daha önceki sahibinin ne zaman bakım yaptırdığını ne kadar iyi kullandığını bilemezsin...dediğin sorunlar basit şeyler...zamanla her motosiklette karşılaşılabilecek sorunlar kronik bi sorun olduğunu sanmam.
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    racer 200
    yaa arkadaşlar bide motor 2 ay çalışmamış ben oradayken bağladılar aküsünü falan suyunu biz koyduk ondanda olabilirmi acaba

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    eğer yatmışsa bujilerinde değişmesinde fayda var...dediğim gibi genel bir bakım şart...bujiler iyi ateşlemiyor olabilir.
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    racer 200
    Alıntı maxx75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer yatmışsa bujilerinde değişmesinde fayda var...dediğim gibi genel bir bakım şart...bujiler iyi ateşlemiyor olabilir.
    bujilerini yeni değiştirmişler dediklerine göre ama kardeş dediğin gibi bi bakıma sokmak lazım genede...

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    bakımdan sonra zehir gibi olur merak etme olağan şeyler bunlar...eğer güvendiğin bir usta yoksa mutlaka motorun başında dur...hahaişe bak bahçelievlerdesin he

kesinlikle...iyi bi bakımdan sonra uzun bir süre rahat binersin...çünkü bugün karbüratörü temizletirsin bu sefer yarın buji ister öbür gün yağı değişmesi gerekir hava filtresi vs. vs.Birde eğer güvendiğin sağlam bi ustan yoksa "mutlaka" motorunun başında dur...
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    racer 200
    bakımdan sonra zehir gibi olur merak etme olağan şeyler bunlar...eğer güvendiğin bir usta yoksa mutlaka motorun başında dur...hahaişe bak bahçelievlerdesin he

kesinlikle...iyi bi bakımdan sonra uzun bir süre rahat binersin...çünkü bugün karbüratörü temizletirsin bu sefer yarın buji ister öbür gün yağı değişmesi gerekir hava filtresi vs. vs.Birde eğer güvendiğin sağlam bi ustan yoksa "mutlaka" motorunun başında dur...
    kardeş sende bizim buradasın herhalde tanıdığın usta varmı bildiğin iyi ve uygun fiyata yapan kardeş ben camlıkahve tarafındayım bu arada

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    tamam işteeee...tam üstüne bastın...camlıkahvede bi ustamız var (Murat Usta MotoExup)yarın ben ya da abim orada olacağız bizim motorun bakımları için...tam açık adresini malesef bilmiyorum...camlıkahve ışıkları geçince(bağcılara doğru) soldan ya ilk sokak yada ikinci sokağın sonunda solda...o sokakların birinde bi esnafa sorarsan gösterirler sana.
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    racer 200
    tamam işteeee...tam üstüne bastın...camlıkahvede bi ustamız var (Murat Usta MotoExup)yarın ben ya da abim orada olacağız bizim motorun bakımları için...tam açık adresini malesef bilmiyorum...camlıkahve ışıkları geçince(bağcılara doğru) soldan ya ilk sokak yada ikinci sokağın sonunda solda...o sokakların birinde bi esnafa sorarsan gösterirler sana.
    ok kardeşim sağolasın bi ara uğramaya çalışacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)