Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kymco Ck 125'in yokuş tırmanma değerleri bumudur?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben yeni ck 125 aldım 1000 km ye kadar 60 hızı geçemicemmi bili verirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı CK125Cİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yeni ck 125 aldım 1000 km ye kadar 60 hızı geçemicemmi bili verirmisiniz
    Kullanım kılavuzu yok mu? Kılavuzda yazar. Kymco'cuların sohbet mekanı adında bir başlık var. Orada istediğin bir çok bilgiye ulaşa bilmen mümkün.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    KYMKO CK 125
    slm millet kymkoyu benden iyi tanıyan yoktur heralde bu sitede ck 125 ortalama 100de 65-70 dereceli bir rampayı uzunlugu 400 metre 3cü viteste 90 km ye ulasıyor 4 de takıyorum yol bitiyor düz yolda ise 2 kisi 140 dayıyor dahada gider ama km teli patlıcak diye korkuyom gaz kesiyorum ama kullanmasını iyi biliceksin tabikide debrajı gazı videsi deviri millet

msnm ufuk_1140@hotmail.com
    arkadaş olmak isteyen varsa eklesin konusalım tanısalım

Motosikleti
    yamaha xt600
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco ck 125 için

orta eğimli yokuş 3.vites 40 km/h.
    dik yokuş 2.vites 20 km/h.

rodaj da(500km.de) olan motorumun kış şartlarında yokuş tırmanma değerleri bunlar...

Motorumun yokuş tırmanmasını berbat buluyorum. Bu arada yokuşu hızlı çıkması için gaza aşırı bir yüklenme yapmıyorum. Gazı yediği/yiyebildiği kadar veriyorum. Benim motorumda mı bir sorun var. Yoksa Kymco ck 125'in yokuş tırmanma kapasitesi bu mudur? Sorun varsa ne olabilir. Motorun 300 km. bakımını yaptırdım. 95 oktan kurşunsuz benzin kullanıyorum. Kymco ck 125 kullanıcıları tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.
    Benden 125uag var senin motorun aynısı.senin bahsettiğin değerlerin 2 bazende 3 misli yokuş hızı var..

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Eski bir konu ama madem hortladı ben de görüş bildireyim.

Öncelikle yokuşların dikliği hakkında kimsenin kesin fikir beyan etmesi doğru değil. Çünkü ortada yokuşların dikliğini anlamamıza yarayacak herhangi görsel vb. materyal yok. Ayrıca CK125 sahibi arkadaşın o yokuşların başında hangi hızda ve hangi viteste girdiği de çok önemli. Yani yokuşların dikliğinni haricinde kulanım şekli de alacağınız performansı etkiler.

Bir çok arkadaş şöyledir de böyledir diyip sözkonusu modele not vermişler.
    Enteresan...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    KYMKO CK 125
    arkadasım rampanın başında dur kalk yapıpta o hıza ulasıyorum ben ben puch kullanmayla başlamısım neyin ne oldunu iyi biliyorum 8-9 senedir motor üzerindeyim ben 90 km ile çıkıyor dedim gibi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler