Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: sizce böle birşey olabilirmi

Katılımcı sayısı
3. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kusura bakma ama nah olur !

1 33.33%
  • olur canım neden olmasın

2 66.67%

mekanik aşınma 0.01 olabilirmi (yeni buluş)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar lütfen aşağıdaki linki inceleyin ve bana bunun doğru olup olamayacağı hakkında birşeyler söyleyin inanmak istiyorum

doğruysa kullanılabilirmi aceba

motorsiklete zarara verirmi yada bunu öğrenmek adına kim motorunu riske atar (hangi cengaver)

sevgiler saygılar

teşekkürler

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=961698

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Valla söyledikleri kadar yararlı ise fiyatı bence çok ucuz, söyledikleri ödüllerin ve onay veren kurumların sitelerini incelemek lazım ne demişler diye.
    Motorsiklet olayı ise biraz farklı, eğer motorunun cinsi şanzıman ve motor yağını bir kullanan tiplerden ise (ki genelde büyük motorlar böyledir) bence kullanılamaz çünkü yağ içinde çalışan debriyaja zarar verir. Ama motosikletinde kullandığın yağ sadece motoru yağlıyorsa yani şanzıman yağı ayrı ise kullanılabilir çünkü çalışma mantığı araba motorlarıyla aynıdırr. Ustamın adı Hıdır elimden gelen budur.
    Daha fazla teknik açıklama yapacak arkadaşlar vardır umarım, ama şahsen şunu söyleyeyim; ben hiç bir aracıma katkı yağı koymam ve bunuda koymam. Çünkü araç üreticisi tavsiye etmediyse gerek yoktur bence. Gerçi bu biraz farklı bir ürün ama nihayetinde biz bu araçları (motor-araba) kullanıp atıyor yada satıyoruz di mi? Yani kendimize karı yapmıyoruz ömür boyu bizimle yaşamıyacak. Fazla abartmaya gerek yok...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

arkadaşlar firmanın sitesini de buldum

isterseniz oradanda bir bakın

gerçekten merak uyandırdı bende motorsikletlerede uygulamanın bir yolu avrdır elbette

http://www.motorsilkturkey.com

bende yeni buldum inceliycem byeee

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler