Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motora teyip takmak garantiyi bozar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tugrul506 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway arn
    selam motorcular!!
    motoruma araba teybi takmak istiyorum.Motoruda yeni aldım her şeyi de düşündüm.takacağım yer falan belli.hiç bir yeri delmiyeceğim sadece aküden kablo çekecem ama bir arkadaş garantiyi uçurursun dedi. motomaxın verdiği garanti belgesinde garanti dışında kalan haller bölümünde ''araç üzerinde yapılacak değişiklikler'' cümlesi var.Acaba bu cümle böyle durumları mı kastediyor.Cevaplarınızı bekliyorum...
    T iR Ya Kİ NiM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

nasıl yani teypmi takıcaksın motora niyeki :

bide çiftetelli kodydumuydu kasete ohh

Motosikleti
    keeway arn
    valla ne bileyim heveslendim bir kere

yaa yapma makinanın orjinalini bozma derim tabi bu senin zevkin bide nasıl dinliyceksin kafada kask kim duyucak o sesi dikkatin dağılır bence aman dikkat derim sana bence bi ı-pod falan al tek kulaklık takılı öyle takıl hem dikaten dağılmamış hemde orjinalının bozmamış olursun doktor tavsiyesi

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya dostum bence vazgeç yanından geçerrken senin hiç sevmediin bi tarz müzik dinleyen birini düşünsene adamların zaten motorlara gıcığı var ( 4 tekerleklilerin) bi hamlede ham yaparlar valla seni.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Motomax1n insiyatifine kalmis bi olay.

Sen aküden sonucta bir hat cekeceksin ve motorun Elektirik tesisatina müdahele etmis oluyorsun bu durumda motorda ileride olacak en olasi bir olay Tesisatin yanmasidir. Motora Oto Teyp takan arkadaslarin basina gelen En kötü durum Elektirik tesisatinin yanmasi vede Akünün erken bosalmasidir. Ve bu durumda garanti kapsami disinda kullanildigi icin de Garanti'yi bozar. Ayrica sana ne kadar hos gelsede motorda oto teyp ile müzik dinleyen arkadaslara yollarda rastlamaktayim ve disardan bakildiginda hiç hos bir sey degil cogu taktiran arkadaslarda gereginden fazla sesini acmakta ve cevreyi rahatsiz etmekteler buda diger motor ve motor tutkunu olan herkez icin kötü bir not olmaktadir.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    keeway arn
    tamam tamam vazgeçtim..mp3 playerla idare edecez artık.sağolun

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En doğrusu diskman yerine ı-pod lar daha güzel olur. Teyp işinden daha iyidir.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    kardes vıda yapmıcam dıyosun ozaman herhangı bı arıza durumunda aku bıtmesı gıbı teyıbı sok oyle gotur ya benım bu aku zırtpırt bıtıyor bıktım artık dersin servise giderken teyıpsız ıdare edıverırsın artık servısten cıkınca tekrar dewam cıstak cıstak
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    al bi mp3player tıkır tıkır dinle kimseyide rahatsız etme.motora teyp takanları kırmızı ışıkta kimse hoş karşılamıyor.Hem daha ucuz olur hemde teybe göre daha kaliteli dinlersin.

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Müziğini arabanda dinle,motorunda ise motorun o harmonik sesini dinle bence...

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    yaw nie takma diyosunuz?tak arkadasım,iyi olursa bende takarım Bence git servise sor bişey olurmu diye?Eğer muabbeti kurarsan zaten yanlarında taksan bile bişi demezler.Birde ben neon için sormustum akuden bağlantı yapıcam bişi olurmu demiştim hayır bi sorun cıkmaz demişlerdi..
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    sen aldırma arkadaş ne istiyorsanonu tak ister müzik sistemi istersen tak.amaç motor kullanmak.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teyp garantiyi bozmaz ama karizmayı bozabilir motorda teyp goldwing de falan yakışıyo o cüssede motora kimse zaten motor gözüyle bakmıyo

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    BBRR,
    Valla azımdan aldın lafı, "Garantiyi bozmasada motorcuyu bozar" diyecektim. Sen benden çok yaşican
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    keeway arn
    kısık sesle çok da kısık değil ama bir şey olmaz herhalde.neyse bi deneyelim bari.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    zevk meselesi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

- Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda uslubumuza lütfen dikkat edelim.alaycı,laubali,küçük düşürücü mesajlar yazmayınız.esprili yazmakla alaylı yazmak arasındaki farkı bilerek mesajlarımızı olabildiğince kırıcı olmadan yazalım..Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir..
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    **********X**********************X**********

gestapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla tak diicem ama maadem montelemicem diosn soona motoru biyere bırakıp gittiin zaman yanına mı alacan teybii yani olmaz yaa kaskın içine filan sakla dicem oda olmıcak bu hewes hiç bitmess sen şimdi teyp taktım neden woofer takmıoorm dersin ne biliim ses düzeni kuriim filan dersin yani bnce hiç kalkışma tak kulaan a bak yoluna

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler