Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

151 Rs Performans

Motovento
    REKLAM ALANI
    almanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    BENİM BİR 151 RS VAR FAKAT ARKADAŞLAR BENİM BALATALARDAN SES GELİYOR MOTORU İTTİĞİMDE VEYA ASKIDAN ALINCA O SES OLUYOR FAKAT ona bir çözüm bulamadım.balatayıda değiştirdim. birde egsozdan devamlı ses geliyor kelepce taktım biraz düzelirmiş gibi oldu başka ne yapabiliirm
    benim 151 RS 9800 de daha önceleri 110-120 rahat görüyordum fakat bu aralar 100 zor görüyor eski performansına nasıl getirebilirim. hava filitresi değiştirsem ve bujiyi de değişdirsem acaba eski performansına gelirmi. en son 6600 tam bakıma girdi hava filitresi, buji,kayış, yağ, vs değiştirdi. acaba servis zamanı geldimi bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Shalter 125
    Her 3000 km.de yağını değiştirmelisiniz. Büyük ihtimalle hava filitresi de iyice kirlenmiştir. Performans düşüklüğü bunlardan kaynaklanabilir. Servis zamanı gelmiş bence. Diğer ses gelme konusunda bi fikrim yok. Rs 151 kullanan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Motosikleti
    mondial 151 RS
    sağol shalter arkadaşım mesajımı yazalı 1 saat oldu nerdeyse ilk cevap veren sen olsun sağol arkadaşım en yakın zamanda servis egödüreceğm

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    servis zamanın gelmiş bir.. ikincisi eksozunu güzel el yapımı krom performans takabilirsin ben öle yaptırdım... 150ytl.. balatadan ses derken sürtünmemi oluyor freni sıkmadığın halde yoksa freni sıkıncamı ses geliyor...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    mondial 151 RS
    freni sıkmadan ses geliyor

abal kardeşim o eksozu nerden temin edebilirim birde resmi varsa yollayabilirmisin çok sağol

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    arkadaşım bende de 151 rs var o egzoz ve balatalardan gelen sesi hiç takma çünkü ben çok uğraştım olmadı.geçen sene motorum 130 u görüyodu.bu sene kışın çalışmadığnda 100 anca yapıyodu.komple kayış,depriyaj falan değişti bide kanuni deer 152 parçalarını taktırdım 150 ytl ye yaptırdım eski performansına geri döndü mondialin parçalarını taktırınca 85 ytl oluyor şimdi çok memnunum bu arada motorum 6.800 km de artık seneyede rektefiye yaptırcam 200 ytl falan bi masrafı oluyo onun da..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)