Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

GSR 600 ayna problemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    kamak benim GSR'de aynalarda 6 bin devirden sonra titreme oluyor pek hoş bi şey değil... fakat yurt dışında GSR'nin baya bir fanı var takip edebildiğim kadarıyla aynaların yerlerini değiştiriyorlar gidonun yanlarına takmış bir çoğu bu linkten bazı ekipmanları bulabilirsin http://www.gsr600.co.uk/
    THRACE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-CITY 250
    Alıntı ERGENE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamak benim GSR'de aynalarda 6 bin devirden sonra titreme oluyor pek hoş bi şey değil... fakat yurt dışında GSR'nin baya bir fanı var takip edebildiğim kadarıyla aynaların yerlerini değiştiriyorlar gidonun yanlarına takmış bir çoğu bu linkten bazı ekipmanları bulabilirsin http://www.gsr600.co.uk/
    selamlar;

benim aynalar da titriyordu ilk aldığımdan beri. ancak geçen gün tekay'daki arkadaş ikisini de sıktı ama sol ayna gerçekten tam anlamıyla sıkıldı. yani hem gövdesi, hem de aynanın gövde ile buluştuğu yer. sağ tarafın üst somunu tam sıkılı değil. bunu sonradan farkettim. sağ aynam dediğin gibi belli bir devirden sonra titrerken sol aynada kesinlikle bir şey olmuyor. sanırım bu GSR'ların aynaları çok sıkı olmadığı için oluyor. benim gözlemlerim bu şekilde oldu. ama ben de almadan önce dahi duymuştum bu rahatsızlığı.

uçanteneke5; ben de hep o somunun sıkılacağını düşünüyordum. hatta bahsettiğim bi eleman çekiçle falan dalmıştı. ama resmini çektiğin gövdenin hemen altında, pasolu vidaya geçmiş bir kontra somun var. o somun sıkıldığında otomatik olarak sıkışmış oldu gövde ve mil. yani gövde mil üzerinde, ve o somun milin bitiş noktasında. kontra somun sıkıldıkça, gövde resimdeki vida başı ve kontra somun arasında sıkışıyor. sonra mili direksiyon üzerindeki tabana oturtuyorsun. yani sıkıştırma yapmak için üstten sıkmaya gerek kalmadı. belki benimki hasar gördüğü için olabilir, bilemiyorum. ama en azından bir daha gevşersen yolunu biliyorum artık ;)

hepinize tekrar teşekkürler...

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Bende de aynı sorun var . Bakıma götürdüğümde yapılır sanıyordum ama bu kadar büyük bir problem yaratabileceğini düşünmemiştim . Şimdi endişelenmeye başladım
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ; ama algılanan ne ise gerçek de odur ? Ben köpeklere gem vurdum ;onlar at zannettiler kendilerini ; ama köpekler suyundan içti diye denizler kirlenmez, it eniği it olur , kargalar içinde kartal ; çakallar içinde aslan huzursuz olur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)