Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha rx 115 modifiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    arkadaşlar rx 115e modifiye ne yapılabilir dişliden başka ,hava filtresi düşünüyorumda pek bilgim yok varmı bişeyler bilen
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    valla dostum fazla oynama derim. zaten 3. viteste 90 görüp 2. viteste tekere kalkmaya çalışan bi motor..

Motosikleti
    62 kisi okudu ama bir cevap yazan yok,kimse bise bilmiyomu bu konu ile alakali,,,,,,,,,,,söyle olursa soyle olur diyenlerde de ses yok

exile 3. viteste 90ı geciyo ama daha fazlasini istiyom,yaparsam buyuk reklami olacak

Motosikleti
    arkadaşlar neden herkes susuyo ya kimse yardım etmicekmi

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Motosiklet güzel bende kullandım onlardan
    ama yapacağın şeyler motora güzel randuman verirmi yada ayar tutarmı tutmazmı bilemiyorum bunlar ince işler ha diyince olmuyor ama güzel bir acık hava filtresi onun biraz daha hızlanmasında yada motorun kendini fazla zorlamamasına yardımcı olur dişli işi dediğim gibi ince işler belkide motosikletinin tamamen performans kaybınada uğrata bilir şu an aklıma fazla bişey gelmiyor ancak bu kadar tavsiye vere bilirim... ama motosikletler harika diye bilirim kullandım çünkü ve cokda hoşuma gidiyor biraz tip bozuk diye bilirim eski olmasından dolayı fazla modifiye isteyen bi motor değil em güzel randumanı bu haliyle alırsın onun dışında karbüratör veya hava filtresi değiştirile bilir.......
    sana başarılar
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha rx 115 2000 model
    rx 115 için modifiye bende düşündüm bi ara ama sonra orjinalliğini bozmamak için vaz geçtim
    istersen hava filtresini değiştir performans hava filtresi taktır
    ben denemedim ama işe yarar bence

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    adam da şaşıracak şimdi 2 sene once açtığı konusunu hortlatmısın belki unutmştr bilem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha rx 115 2000 model
    tarihine bakmayı unutttum
    internette dolanırken buldum

barrokas ORTA VE ARKA DİŞLİYİ KUCULSEN IYI OLUR VE ÖN AMASÖRÜ KESTİR PUSSUN İYİCE DİREKSİYONU DEPONUN USTUNE DOGRU ÇEK SUSTURUCU 4 PARMAKTAN UZUN OLMASİN 1 KM YAVAS GIDEREK MOTORU DOLDUR ONDAN SONRA BAS VE GÖR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 PM ----------

MODİFİYE DERSEN barrokas ARKA VE ÖN CEMBERE MOTORUN RENGINDEN SERİT CEKTİR KOLTUGU MOTORUN RENGINDEN 2 RENK YAP KOLTUGUN ARKA KISMINDA YANLARA MESELA ÖRNEK VERIYORUM (YoLaGeL ) yaza bilirsin ve ön camurluk motorun rengınde plastık sport olsun uzerıne dama tasları yapıstır genelde dama tasının beyaz rengı guzeldır camurlugun arka kısmıdada 5 tane asagıdan kucukten buyuge dogru yıldız yaptıra bılırsın elcıklerı motor rengınde taka bılırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 PM ----------

benım motor da var istersen bi göz at sahibinden.com yamaha rx115 hasanceset gaziantep

slm arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:11 PM ----------

arkadaşlar benim 1000 yada 1500 lira ya motor alabileceğim ve parçaları herzaman bulunan iyi bir motor arıyorumbana yardım edermisiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:14 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:13 PM ----------

ordamısınızz

arkadaşlar kastamonuda rx 115 rx 135 parçaları bulunuyor çok kolaylıkla ismail calay tamirci arkadaş ama elinde parça çok ne isterseniz yazılarına sekman piston eksoz ne isterseni var kolay gelsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:16 ----------

numaram 05397304778 arayın parça hakkında yardımcı olur gönderirim bende rx 115 kullanıcısıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler