Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZAT 150 DEKİ BU SORUN NEDİR????

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayrton34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zat 150
    ARKADAŞLAR MOTORUMUN EGSOZUNDA AŞIRI DERECEDE VİBRASYON VAR HATTA EGSOZUN ÜZERİNDEKİ METAL PARÇA GEÇEN GÜN E5 İN ORTASINDA DÜŞTÜ TABİ HEMEN SERVİSE GİTTİM BU SORUNLA İLK DEFA KARŞILAŞTIKLARINI FABRİKA İLE GÖRÜŞÜP CEVAP VERECEKLERİNİ İLETTİLER BUGÜN SERVİS İLE GÖRÜŞTÜM FABRİKA BU SORUNUN GARANTİ KAPSAMINA ALINAMAYACAĞINI SÖYLEMİŞ HATTA BUGÜN AYNI ŞİKAYETTEN DOLAYI 2 3 ZAT 150 DE GELMİŞ SERVİSTEKİ ARKADAŞ BANA FABRİKA İLE TEKRAR GÖRÜŞECEĞİNİ VE SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURMAYA ÇALIŞACAĞINI İLETTİ BİLGİLERİNİZE BU ARADA BENİM GİBİ BU SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞ VAR MI?
    NOT: O METAL PARÇANIN YERİNE YENİSİ TAKILAMIYOR ÇÜNKÜ TAKTIRMAK İSTEDİM SERVİS BANA AYNI PARÇANIN TAKILAMAYACAĞINI EGSOZUN KOMPLE DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

- Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst kösesinde göreceğiniz değiştir iconuna tıklşyarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    Benim yeğenimin de zat 150 si var. Onun da 1 hafta da bujisi arızalandı. Motor çalışmadı. Serviste bunlar çin bujisi olur böyle deyip 7,5 ytl ye yeni orjinal buji takıp çalıştırdılar. Haftada bir parça değişirse eyvahlar olsun. Tüm Mondial alanlar bekleyip görecekler umarım iyi şeyler görürler.

ayrton34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zat 150
    UMARIM DOSTUM

ruzgarinoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cgl 125
    bişey diyimmi ucuzdan pahalı şey yoktur...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı ruzgarinoglu adlı üyeden alıntı
    bişey diyimmi ucuzdan pahalı şey yoktur...
    iyide baba bu lafı söyleyen kişinin çin malı bir hondası olmasıda yaman bi çelişki değilmi???
    cgl125 ne afedersin??cbr600 mÜ?
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayır bu arkadaşlar yamaha larıda japonyada yapılıyo sanıyolardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler