Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Dijital KM saati nerden bulabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    msr600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL185S-D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı msr600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim mc 8 halen duruyor kullanıyorum. sizdeki de duruyor sanırım. bende bir tane vardı onu çaldırdım işte 1-2 sene önce sonra bir tane daha aldım ama zar zor . kalmamış mc8 . her gün kullanıyorum ama korkarım 1-2 seneye kadar bozulacak.

gps te hep aklımda alıp gpsteki maksimum hızımı youtube a koyayım diyorum. ama gps normal fabrika verisi yüzde 10 km darasını koymuyor

anlatıyorum hayabusa bile 240 la giderken aslında 220 yapıyor diye km darasını özellikle fabrika koyuyor diye. yok . kabullenmiyo arkadaşlar.

geçen de nokia navigator la gps ten ölçtük mc 8 i doğru ilerliyor. tabi ben yüzde 10 fazla ayarladım bilerek

işte ilerde mecburen ya sade gps alacağız. yada gps li telefon

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim mc 8 halen duruyor kullanıyorum. sizdeki de duruyor sanırım. bende bir tane vardı onu çaldırdım işte 1-2 sene önce sonra bir tane daha aldım ama zar zor . kalmamış mc8 . her gün kullanıyorum ama korkarım 1-2 seneye kadar bozulacak.

gps te hep aklımda alıp gpsteki maksimum hızımı youtube a koyayım diyorum. ama gps normal fabrika verisi yüzde 10 km darasını koymuyor

anlatıyorum hayabusa bile 240 la giderken aslında 220 yapıyor diye km darasını özellikle fabrika koyuyor diye. yok . kabullenmiyo arkadaşlar.

geçen de nokia navigator la gps ten ölçtük mc 8 i doğru ilerliyor. tabi ben yüzde 10 fazla ayarladım bilerek

işte ilerde mecburen ya sade gps alacağız. yada gps li telefon

bende gps'li telefon var ama kullanamıyorum şu gps'i bi anlat ne olur be kardeşim

telefonu acayip kullanırım ama hemen hemen her özelliğini bilirim pc gibi kullanırım ama şu gps olayını bi türlü çözemedim aklım almadı gitti
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    HONDA XL185S-D
    motorsikletin üzerindeki mekanik km göstergesi ile mc8 arasında 5-10 km hız farkı var(mc8 düşük gösteriyor)( cap ayarını tam yapamamıs olabilirim)
    mesafe farkı varmı bilemiyorum mekanik göstergenin mesafe sayacı calısmıyor

gps te veri akısı nasıl olur tam bilemiyorum , tünellerde calısmıyor , kapalı havalarda verimi nasıl olur birde pil sorunu var yaklasık en fazla 10 saat calısma süreleri var

mutlaka sigma dısında motorsiklet için km saatleri vardır ve yakında türkiyeye gelir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:33 ----------

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gps'li telefon var ama kullanamıyorum şu gps'i bi anlat ne olur be kardeşim

telefonu acayip kullanırım ama hemen hemen her özelliğini bilirim pc gibi kullanırım ama şu gps olayını bi türlü çözemedim aklım almadı gitti
    kullanma kitapcıgına bakarsan daha iyi oolur kardas

Alıntı msr600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorsikletin üzerindeki mekanik km göstergesi ile mc8 arasında 5-10 km hız farkı var(mc8 düşük gösteriyor)( cap ayarını tam yapamamıs olabilirim)
    mesafe farkı varmı bilemiyorum mekanik göstergenin mesafe sayacı calısmıyor

gps te veri akısı nasıl olur tam bilemiyorum , tünellerde calısmıyor , kapalı havalarda verimi nasıl olur birde pil sorunu var yaklasık en fazla 10 saat calısma süreleri var

mutlaka sigma dısında motorsiklet için km saatleri vardır ve yakında türkiyeye gelir
    mc 8 in arkasında bi tuş var ona 5 saniye basılı tut tekerin çevresini mm olarak yaz doğru göstermeye başlar

evet gps aletlerinin şarjı çabuk bitiyor.

@Melocan
    arkadaşın telefonuydu . menuden gps e girdim başladı göstermeye. senin telin modeli neydi bir de internette java yazılımları var
    tam ekran hızı görmek için onları bir indir

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    mc 8 in arkasında bi tuş var ona 5 saniye basılı tut tekerin çevresini mm olarak yaz doğru göstermeye başlar

evet gps aletlerinin şarjı çabuk bitiyor.

@Melocan
    arkadaşın telefonuydu . menuden gps e girdim başladı göstermeye. senin telin modeli neydi bir de internette java yazılımları var
    tam ekran hızı görmek için onları bir indir
    n79 var dostum ben yazılım istemiyorum üzerinde hem yazılımı hem dahili gps var nese ben internette az araştırma yapayım bu konuda

çok saol

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    n79 var dostum ben yazılım istemiyorum üzerinde hem yazılımı hem dahili gps var nese ben internette az araştırma yapayım bu konuda

çok saol
    tamam bizde de nokia navigator vardı. önce koumuma baktım gösteriyor mu diye sokağı gösterdi. ardından konum bilgilerimiydi yoksa gps verileri miyfi menuye girdim. orada hızımı gösterdi fakat hızı gösteren rakamlar kçük punto idi.büyük punto görmek istersen motoda yazılım indir

böyle görmek istersen yazılım lazım

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    tamam bizde de nokia navigator vardı. önce koumuma baktım gösteriyor mu diye sokağı gösterdi. ardından konum bilgilerimiydi yoksa gps verileri miyfi menuye girdim. orada hızımı gösterdi fakat hızı gösteren rakamlar kçük punto idi.büyük punto görmek istersen motoda yazılım indir

böyle görmek istersen yazılım lazım
    eywallah saolasın

Motosikleti
    HONDA XL185S-D

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu uyandırdım hadi hayırlı olsun bende kanuni deer 152 kullanıyorum göstergesi bozuldu harici ir km göstergesi takmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Bilgisi olan arkadaşlar sağdece km hızını, yapılan toplam km ve ekran aydınlatmalı bir şey olsa daha iyi olur. Marka model ne önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 ----------

http://www.louis.de/_10ba02061ed7d89...artnr=10034543

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    HONDA XL185S-D
    http://www.performansbisiklet.com/in...product_id=296

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu uyandırdım hadi hayırlı olsun bende kanuni deer 152 kullanıyorum göstergesi bozuldu harici ir km göstergesi takmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Bilgisi olan arkadaşlar sağdece km hızını, yapılan toplam km ve ekran aydınlatmalı bir şey olsa daha iyi olur. Marka model ne önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 ----------

http://www.louis.de/_10ba02061ed7d89...artnr=10034543

Linkteki ürünü almayı düşünüyorum.

http://www.performansbisiklet.com/in...product_id=296
    Geç varmak hiç varmamaktan her zaman daha iyidir.

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Ben aşağıdaki ürünü kullanıyorum. Maksimum hız, ortalama hız, tripmetre, odometre, saat, kronometre, geri sayım, termometre gibi özellikleri var.

http://www.bikeandoutdoor.com/?sigma...y&Urun_ID=8133

Konuyla ilgili detaylı bilgi benim açtığım bir başlıkta var. İstersen bir göz at.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ostergesi.html
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    Bisikletcilerde 15 - 20 liraya bulabilirsin.

Motosikleti
    Triumpf Tiger 900+Peugeot Speedfight2+10ad antika
    Biraz paraya kiyarsaniz dijital gostergede isin sonu bence KOSO
    http://www.youtube.com/watch?v=sWtWf...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=2jb6Y...eature=related

120 euro civari fiyatlari var scooter icin olanlarin

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler