Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor yağını değiştirmeden sadece yağ ilave edebilirmiyiz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Vejeteryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dealim Roadwin 250r
    Sağol hocam ya valla bu soğukta terlikle sokakta 45dkdır tahliye pompası arıyorum inş şimdi bulcam hasta oldum :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Buldum değiştirdim de neyi yanlış yaptımysam egzoz delindi
    motosiklet.net'e bakıyorumda güleceğim geliyor. Yahu serseriler bu kadar yardımsever midir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Cuma günü kontrol ettim yağ azalmıştı çubuğun alt seviyesinde bende kalan yağ dan ekleme yaptım motor hem zor gidiyor hemde yoğun bi koku oluyor bu sorun kesinlikle yağdan mıdır ve zararı ne olur eve gidiş 5km sürdüm öyle kilitlerken egzos dan fark ettim kokuyu olmadı yağ alıp komple değişcem 1.000km yaklaştı değişeli.
    Şırınga hariç nasıl atarım fazla yağı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:06 ----------

Akşam eve gitcem 5km yol için sıkıntı olur mu fazla yağ ile sürmek evde bi yolunu bulup boşaltcam fazla miktarı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

....................

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    O halde kullanırsan keçeleri patlatabilirsin. İmkanın varsa bulunduğun yerde değiştir. Şırınganın ucuna serum hortumu takarak fazla yağı çek ama dikkat et hortumu veya şırıngayı yağ haznesinin içine düşüreyim deme

Ama en garanti yöntem yağı komple değiştir. 20-30 liradan kaçayım derken, 200 300 liradan olma derim
    hsk bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazla yağı çekip eve kadar götüreyim de yarın yağ alıp değişirim önemli olan eve kadar olan gitme kısmı.şırınga eczaneden falan alabilir miyim acaba

Motosikleti
    Bugün yağı değiştirdim tek marş hemen çalıştı motor fakat giderken tekleme yapıyor sanki biri tutuyor motoru aniden bırakıyor gibi daha önce de tekleme olmuştu benzini biraz boşaltınca düzelmiştı acaba yine mi benzin yüzünden.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler