Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şişme

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet gelelim fasulyenin faydasına motoruma silindir piston subab atıldı birkaç konu açmıştım bilenler bilir olayin derinine neden atıldığına girersek motorum evden çıktıktan sonra 2 kişi otoyolda ilerlerken 13 km sonra yavaşlamaya başladı ve stop attı şişmiş yani piston silindir full cizikti motoru biraz yüksek devir kullandım yokustata çekmediği için mecbur bağırtmsk zorunda kaldım zaten yokuşu tam bitmeye yakin stop etti benim anlamadığım bu yokuşu nasıl çıkacaktım ve 13 km cik yolda cup motor hemen nasıl şişti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200 15" Spontini 110 23"
    Motosikletin yağ pompası sağlıklı çalışmıyor olabilir ve yetersiz basınçtan dolayı silindire yeteri kadar yağ ulaşmadığı için çizilmiş olabilir veya yeni kullanılan parçalar aşırı kalitesiz olduğu için size bu sorunu yaşatmış olabilir.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin yağ pompası sağlıklı çalışmıyor olabilir ve yetersiz basınçtan dolayı silindire yeteri kadar yağ ulaşmadığı için çizilmiş olabilir veya yeni kullanılan parçalar aşırı kalitesiz olduğu için size bu sorunu yaşatmış olabilir.
    Hocam 50 CC normalde 110 Luk çevirme usta gazı birakcaktin biraz dedi havada sıcaktı

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoğanayA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 50 CC normalde 110 Luk çevirme usta gazı birakcaktin biraz dedi havada sıcaktı
    Doğa denge üzerine kurulu.
    MTV ve sigortadan yırtarken, "silindir piston subab" tarafından dikiliyorsun.
    Doğan'ı tanımak gerek, bilmek gerek.

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)