Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çukurdan geçince

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar E5'ten yan yola geçerken 65-70 hızında bir ölüm çukuruna girdim baya bi zıpladım devam ettim düşmedim. Belediyemiz sağolsun motorcular ölsün diye 10-15 cm çukur açıp kapatmıyorlar yolun ortasında. daha sonra indiğimde reset ve trip düğmelerimin çalışmadığını gördüm. Başka bir zararı olmuş mudur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amortisörlerde sıkıntı var mı?

aynı şey benim başıma gelmişti; düştüm

http://www.motosiklet.net/forum/moto...cukurlari.htmls

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar E5'ten yan yola geçerken 65-70 hızında bir ölüm çukuruna girdim baya bi zıpladım devam ettim düşmedim. Belediyemiz sağolsun motorcular ölsün diye 10-15 cm çukur açıp kapatmıyorlar yolun ortasında. daha sonra indiğimde reset ve trip düğmelerimin çalışmadığını gördüm. Başka bir zararı olmuş mudur?
    Geçmiş olsun. Umarım şikayette bulunursunuz. Şimdi internet üzerinden şikayet açmak çok kolay. Mümkünse bir iki arkadaşınıza da şikayet ettirin.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Trip ve reset düğmesinden ziyade motorda elleri saldığınız zaman sağa sola çekme var mi, jantlarda yamulma lastikte herhangi bir darbe var mı onlara bakın. Amartisorlerden de yağ kaçağı var mı önümüzde ki günlerde gözünüz üstünde olsun

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar bugün bi çıktım dışarı dolaştım biraz, yavaşladıktan sonra durmak için ön frene asıldığımda tiz bir ses geliyor, frenden mi yoksa amortisörden mi anlayamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amortisörlerde sıkıntı var mı?

aynı şey benim başıma gelmişti; düştüm

http://www.motosiklet.net/forum/moto...cukurlari.htmls
    Çok geçmiş olsun hocam bu arada. Ben bu gibi durumlarda paniklemiyorum ve hayatımı şu 20 günlük motosiklet tecrübemde 2 kere kurtardı diyebilirim. Park etmiş, lambaları bile yanmayan bir aracın aniden yola fırlaması ve hafif frenle yanından ana avrat söverek geçtiğim kadın sürücü ve bu çukur olayı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)