Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

suzuki gsx r 1100 cc normal araba şazumanı nasıl uyarlaya bilirim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Taygunho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger buggy ile ağırlık çekeceksiniz size alçak devirde yüksek tork lazım. Bunun için elinizdeki motor uygun değil bence. Racing motor yerine atv motoru bakmanızı tavsiye ederim. Zira bu motorlar bu iş için. Şanzıman nasil yapılır konusunun basit cevabi yok ama kesinlikle en masraflı işi olacaktır çünkü ennutak hesap hatasinda ya dagilir ya da motora zarar verir. Önce düzgün hir motor bulup şanzımanı ona göre secmenini tavsiye ederim.
    ilgin için teşekkür ederim yanlız arada bir asvaltta hız yapıcam polis amcalar yakalamasın demi yoksa plaka yok ruhsat yok elimden almasınlar :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı omeraraz22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgin için teşekkür ederim yanlız arada bir asvaltta hız yapıcam polis amcalar yakalamasın demi yoksa plaka yok ruhsat yok elimden almasınlar :D
    Araziye çıkacağın lastiklerle polisten kaçacak kadar hız yapmayı düşünüyorsun yani?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araziye çıkacağın lastiklerle polisten kaçacak kadar hız yapmayı düşünüyorsun yani?
    Yok yav araziye çıkarkene römorkla asfaltta gideceğim zamanda normal lastikle

Bir'ide demememişki 1100'lük bu motorun evveli/ahiri hikayesi nedir?
    bikerboi bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Honda Goldwing motorlarında geri vites işini, marş dinamosu mu marş motoru mu tersine döndürerek sağlıyorlar diye bir bilgi kalmış aklımda. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bu tür bir yöntem işe yarayabilir. Açıkçası o kadar masrafa girmeyip, ufak bir elektrik motoru ile de iş çözülebilir sanırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herkese yorumları için ayrı,ayrı teşekkür ederim beni çok bilgilendirdiniz ilk mesaj daki 1.000 dolar lık aleti alıcam başkada çare yok motordan vazgeçemiyorum eh napalım 2.500 tl daha masraf çıktı. ama aracı yapar yapmaz satıcam 15.000 tl düşünüyorum bittiğinde bana az fiyat biçmişsin diyeceksiniz öyle şekilsiz yaratıklara benzemiyor resim istemeyin bitmeden atmıcam. yani caddebostanda gezilecek birşey oluyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)