Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR250 Titreşim debriyaj balatası

Motovento
    REKLAM ALANI
    FORSA78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Merhaba arkadaşlar,geçen hafta bir kaza yaptım.Arkadan arabanın altına girdim motorun kasayı topladık ama bir titreşimdir gidiyor. 5000 devirden sonra iyice deliriyo servistekiler çözemedi bizim usta debriyaj balatsının bittiğini,düşmeyle bir alakası olmadığını söyledi.Bu normalmidir,bitik debriyaj baltası titreşim yaparmı,yardımcı olursanız sevinirim
    Ustaya niye güvenmedin bize soruyorsun derseniz fahiş fiyat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı FORSA78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,geçen hafta bir kaza yaptım.Arkadan arabanın altına girdim motorun kasayı topladık ama bir titreşimdir gidiyor. 5000 devirden sonra iyice deliriyo servistekiler çözemedi bizim usta debriyaj balatsının bittiğini,düşmeyle bir alakası olmadığını söyledi.Bu normalmidir,bitik debriyaj baltası titreşim yaparmı,yardımcı olursanız sevinirim
    Ustaya niye güvenmedin bize soruyorsun derseniz fahiş fiyat

Balata ile titreşim alakalı değil bütün heryeri kontrol edin

Motosikleti
    CBR250R->CB500F->Forza250
    Merhaba, aynı sorun bende de var ama kaza düşme vs yok. 5000 dd den sonra giderek artan bir titreşim söz konusu. Motoru 2. el aldım şuan 5000 km de. Daha önce debriyaj balatası değişmiş bi sorundan ötürü. Bağlantılı olabilir mi acaba diye düşünmedim değil açıkçası.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    daha yeni motor sahibiyim ama alıcam diye baya bir incelediğim için biraz ukalalık yaparak ön çatal yamulma yada direksiyon bilyelerinde dağılma diye fikir atsam. ?

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Usta Honda servisi mi? İyi sallamış. Tabi ki kazayla alakası var. Balata tekila shot gibi bitmezki tam o ana denk gelsin, önden sinyal verir. Başka servise git.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)