Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Skyteam v raptor 250 aydınlatma sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skyteam v raptor 250
    Merhaba arkadaslar skyteam v raptor 250 motorum var. Pek anlamadıgım ıcın bsy sormak ıstıyorum. Motorun on farı cok cılız karanlıkta onunu goremıyosun uzunları yakmıs olsan bıle. Bır ustaya goturdum sıs farı fln dedıler elektrık tesısatı degısecek dedıler. Baska usta kendı farının ıcerısıne kendınden sogutmalı aynalı lambalar yerlestırıcem dedı elektrık tesısatı degıstırmeye gerek yok dedı. Yaptırayımmı yada baska bırseylermı denemem gerekır. Guvenemedım sıze sormak ıstedım pek anlamıyorum cevaplarsanız sevınırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Senin farının cinsi H4, bu aklında olsun.Sana tavsiyem osram nightbraker unlimited H4 alman ya da philips x-treme vision H4 alman.İkiside iyi performans sağlar.

Motosikleti
    Skyteam v raptor 250
    Hocam bugun baska bır ustaya gıttım zenon takacaz dedı. Elektrık tesısatıylada oynamaya gerek yok dedı. 110 tl masrafı olur dedı. Ben pek anlamıyorum. Napcagımıda bılemedım arada kaldım. Yaptırsam sıkıntı yasarmıyım
    Sızın dedıklerınızıde arastırayım sımdı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Hocam bugun baska bır ustaya gıttım zenon takacaz dedı. Elektrık tesısatıylada oynamaya gerek yok dedı. 110 tl masrafı olur dedı. Ben pek anlamıyorum. Napcagımıda bılemedım arada kaldım. Yaptırsam sıkıntı yasarmıyım
    Sızın dedıklerınızıde arastırayım sımdı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)