Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stickerlarınızı kendiniz yapın

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Merhaba, motosikletimi ozellestirmek icin hosuma giden birkac sticker yapistirmak istedim, arastirdim fakat fiyatlar cogunlukla abartili derecede fazlaydi ben de kendim yapayim dedim.

Istediginiz bir logoyu resimi yaziyi bulup telefonunuza veya flash diske kaydedin daha sonra dijital baski dukkanina gidin (her dukkanda sticker olarak basmayabiliyorlar ama bulmaniz kolay olacaktir), cikartmak istediginiz ne ise oradan sticker seklinde 2 liraya cikartabilirsiniz.

Benim ilk calismam:

potasyum, Sokollu, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bizim arkadas xtreme max motorunu komple ktm stickerlari yapistirdi bi yagmur yagdi hepsi camur gibi

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Dediğin mantıklı kardeş çok uçuk fiyatlar. Güzel olmuş seninkide.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arkadas xtreme max motorunu komple ktm stickerlari yapistirdi bi yagmur yagdi hepsi camur gibi
    Benim çıkarttığım biraz dayanıklı kağıt çıktı yağmur yedi ıslandı ama iyi durumda hala
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Ne kadar ekmek, o kadar köfte kardeşler. Çıkmaz sticker'larınızı buradan alabilirsiniz: https://www.carstickers.com/

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben çook beğendim ,

California yerine Men of Mayhem veya Fear the Reaper yazısı düşünülebilirdi.

Burdan tüm Samcro aleminin kurban bayramını kutlarım

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Su yediğinde bozulmasın istiyorsanız cam filmi uygulaması yapan herhangi bir yere gidip attıkları kırılmamış açık renk parçaları alın, yaptırdığınız baskı üzerine sıcak fön makinası ile giydirin. Hatta cam filmciler genelde sever böyle tuhaf işleri boşta gördüğünüzde gidin yapışın yakasına yaparlar 1-2 dakikalık iş

(kesimini yapmadan götürürseniz çok daha kolay olur)

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su yediğinde bozulmasın istiyorsanız cam filmi uygulaması yapan herhangi bir yere gidip attıkları kırılmamış açık renk parçaları alın, yaptırdığınız baskı üzerine sıcak fön makinası ile giydirin. Hatta cam filmciler genelde sever böyle tuhaf işleri boşta gördüğünüzde gidin yapışın yakasına yaparlar 1-2 dakikalık iş

(kesimini yapmadan götürürseniz çok daha kolay olur)
    Bana bir yardımcı oluverin,

peki bu stickerları çıkartmak istiyorsak ne yapalım? Gazyağı denedim olmuyor, çıkmıyor Apaçi gibi geziyorum

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana bir yardımcı oluverin,

peki bu stickerları çıkartmak istiyorsak ne yapalım? Gazyağı denedim olmuyor, çıkmıyor Apaçi gibi geziyorum
    Kesin çözüm ;

Fön makinesi

Denendi % 100 çalışıyor
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Fon makinesi ise yarar ama priz yoksa yakinda ince ufak bi tornavidayla motoru cizmeden bir kosesinden sokebilirsin.

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fon makinesi ise yarar ama priz yoksa yakinda ince ufak bi tornavidayla motoru cizmeden bir kosesinden sokebilirsin.
    olmuyor, bir köşesinden tırnağımla da kaldırdım ama azıcık kalkıyor, sökülen kısım haricinde maalesef .. uzun yıllar kalmış stickerlar.. bildiğiniz, üstündeki renkli film kalksa da altında beyaz yapışkanlı kısım ve yapışkanları kalıyor. Kablo çekip , fön makinası kullanacağım bahçede...
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fön makinası candır, plakadaki muayene tarihini gösteren Sticker dahi sökülüp tekrar yapıştırılabiliyor
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Bir şekilde sök sökebilirsen sonra aseton pamukla altında kalan yapıştırıcı artıklarını çıkart, thats the deal
    oluroyle bunu beğendi.
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

Süngeri Kaynar suya sokup ıslak şekilde çıkart daha sonra çıkartmak istediğin stickerın köşelerini ovalayarak ıslat. Tırnağınla kolayca çıkartırsın. Ben jant şeritlerini böyle çıkartmıştım. Denemediğim yöntem, kimyasal kalmadı, meğer çözüm sıcak suymuş.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Sticker sokmek icin fon makinesi ile cikartin, kalan kucuk parcalar icin de wd40 aseton dahil her seyden daha iyi is goruyor. Wd40 sikip kredi karti benzeri bir sey ile cok rahat sekilde cizmeden isinizi halledebilirsiniz.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Bulduğunuz reklamcı baya iyiymiş. Ben mahallemizdeki reklamcıya gitmiştim küçük bir işletme, bir tsne 15 cm K. Atatürk imzası ve bir tane de Mehmetcan Koral 0 Rh+ yazısı çıkarttırmıştım. Sağolsunlar çok güzel kazıkladılar 50 lira istemişlerdi.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulduğunuz reklamcı baya iyiymiş. Ben mahallemizdeki reklamcıya gitmiştim küçük bir işletme, bir tsne 15 cm K. Atatürk imzası ve bir tane de Mehmetcan Koral 0 Rh+ yazısı çıkarttırmıştım. Sağolsunlar çok güzel kazıkladılar 50 lira istemişlerdi.
    Of çok fena

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K.Atatürk imzası tekzende 5YTL ye hazır olarak satılıyor

Stickeri yapmadan fiyatını sorsaydınız pazarlık yabilirdiniz:/

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    reklamcılardan digital baski yapan yerlerden cıkartırıyorum.. yapıştırdığım yere ince hafif bir kat vernik sürüyorum. yagmur camur yağsa bile birsey olmuyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)