Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Filtex marka yağ filtresini nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün motobakkal dan mann marka yağ filtresi sipariş verdim bugün aradılar mann kalmadı filtrex gönderelim bu da iyidir dediler. Tamam dedim ama içime kurt düştü. Bilgisi olan veya kullananı var mıdır? teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    doğru söylemiş. Filitrex de gayet kaliteli bir markadır. 4 yıldır kullanıyorum

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylemiş. Filitrex de gayet kaliteli bir markadır. 4 yıldır kullanıyorum
    Teşekkür ederim içim rahatladı google da o kadar aramama rağmen bi yorum bulamadım dandik bilinmedik markalardan olmasından korkmuştum

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    4-5 yildir Fz6 motorumda mann filtre kullaniyorum, hic bir sorun yok ve cok kaliteli gorunuyor. Ayrica hicbir motor sitesinden almayin cunku gercek fiyatinin kat kat fazlasina satiyorlar. Mesela benim kullandigim mann filtre gecen yil 12TL gibi bir fiyati vardi, motor sitelerinde bu fiyat 36TL idi. Ne kazik degil mi...

Suradan almistim. Malesef gidip almak gerekiyor. Ama belki postalarlar da bilemiyorum.

http://www.basakfiltre.com.tr/
    afu35 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün motobakkal dan mann marka yağ filtresi sipariş verdim bugün aradılar mann kalmadı filtrex gönderelim bu da iyidir dediler. Tamam dedim ama içime kurt düştü. Bilgisi olan veya kullananı var mıdır? teşekkürler
    Filtrex filtreler-Motorex tarafından üretilir ve 125,200,250,390 Duke/RC serisi haricindeki diğer KTM'lerin fabrika çıkışı yağ filtre tedarikçisi dir.Made in Switzerland...Sence kötümüdür???....
    afu35 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ben bu konuda baya pimpirikli olduğumdan baya orjinalciyimdir

k&n özellikle kullanmam mesela gözenekleri orjinal filtrelere göre daha büyük olduğundan aşınma kaynaklı çapakların tekrar devir daime tekrardan geri dönme ihtimali daha fazla oluyor buda ekstra aşınma ve deformasyon demek motor için
    afu35 bunu beğendi.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Açıkcası bu kadar umursanacağını bilmiyordum konunun. Bilgilenmiş olduk ileride de birilerinin işine yarar umarım çünkü forumda başka bilgi bulamadım bu filtreyle ilgili.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6

2-3 yil kadar once 12.5TL'den aldigim Mann filtreyi bugun ayni yerden 21.5TL'den (18TL+KDV) aldim. Yaklasik %80 zam gelmis.
    Hala motor saticilarindaki fiyatlara gore ucuz sayilir ama yine de cok pahali.
    Bu arada 5TL'ye kargoluyorlar istenirse. Parayi havale yapiyorsunuz.
    Bunu da bilgi olarak yazayim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)