Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki İzci İçin Sticker Set Sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TuNeR_32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    Herkese Merhaba arkadaşlar motosikletime sticker set almak istiyorum ama malesef konum gereği gerekli parçaları bulamıyorum istediğim sticker şekli Alttaki resimler gibi olabilir motosikletim rengi kırmızı ve üzerindeki orjinal stickerler söktüm bu tarz ürünleri nasıl bulabilirim yada bu resimlerin orjinaline nasıl ulaşıp yaptırabilirim yardımlarınızı bekliyorum herkese teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    özalit'çiler var onlar çıkartabilirler,
    onun dışında orjınal ürünler en ucun 350,,en pahalı KTM,, 650 liraya kadar çıkıyor,,,

TuNeR_32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki İzci 250cc
    Grafik tasarım işi yapanlar bu işi halledebilir mi? yada hazır sablonları bulabileceğim bir site yada bu işi yapan bir özalitçi varsa yönlendirebilirmisiniz?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TuNeR_32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grafik tasarım işi yapanlar bu işi halledebilir mi? yada hazır sablonları bulabileceğim bir site yada bu işi yapan bir özalitçi varsa yönlendirebilirmisiniz?
    Hangi şehirdesin? Oranın en ücra köşelerindeki herhangi genç (özellikle genç) reklamcısına git. İstediğin şeyin resmi de yanında olsun. Göster, netten birlikte arayıp bulun, yapsın.
    Yanlız ilk seferinde doğru adamı bulamayabilirsin pes etme. Ayrıca o stickerları yapıştırdıktan sonra çıkmamasını istiyorsan bir oto boyacıyada uğramanda fayda var
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)