Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cb 125 e 200 cc yaptırmak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cb 125 e
    Motor sağlamlık yönünden iyide gitmiyor Sizce 200 cc yaptırsam çok mu gelir abi motor çok rüzgar alıyo gitmiyo bi sollamaya çıkıyorum küfür ediyorum kafayı yicem yetmiyo artık 200 yaptırsam krankta bi sorun yapar mı yada 150 mi yaptırsam gerçi 200 olursa daha iyi olur yakıt konusu pek sorun değil önemli olan iyi gitmek
    Yaptırmış arkadaşların bilgisi olanların yardımcı olmalarını bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Zincirler 125cc ye uygun olur hadi silindiri krankı her şeyi değiştirdin bu motorun bütün parçaları 125ccye göre yapılmış yani 100-110 km için en fazla, sürekli masraf çıkartır hem orası aşınır burası bozulur efenim şurası düşer, bence bi pulsar al gerçi ondada rüzgar alırsın :D

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Stanbul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sağlamlık yönünden iyide gitmiyor Sizce 200 cc yaptırsam çok mu gelir abi motor çok rüzgar alıyo gitmiyo bi sollamaya çıkıyorum küfür ediyorum kafayı yicem yetmiyo artık 200 yaptırsam krankta bi sorun yapar mı yada 150 mi yaptırsam gerçi 200 olursa daha iyi olur yakıt konusu pek sorun değil önemli olan iyi gitmek
    Yaptırmış arkadaşların bilgisi olanların yardımcı olmalarını bekliyorum
    hiç uğraşma 200cc başka motor al
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Cb125e
    Arkadaşım bende aynı senin gibi 200 cc yapabilir miyim diye araştırdım. Forumda bir başlıkta cbf 150 yi 200 cc yapan bir abimiz vardı. Onun tavsiye ettiği ustayı aradım sordum. Usta bizim motor için 200 cc. uygun olmaz, ama 150 cc yapılabilir randıman alırsın demişti. Fiyat olarak 400-500 tl gibi rakam aklımda kalmış. Göz atmak istersen konu başılığı burada. Yaptırmaya niyetin varsa bilgi vermeyi ihmal etme.http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ltmeyecek.html

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, bu işin ustaları Gazianteptedir.
    İnanılmaz işler yapıyorlar. Ha önerir misin ? yaptırır mısın dersen , Ben asla düşünmezdim. Orjinali bozmamakta fayda var ...

Motosikleti
    Honda cb 125 e
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, bu işin ustaları Gazianteptedir.
    İnanılmaz işler yapıyorlar. Ha önerir misin ? yaptırır mısın dersen , Ben asla düşünmezdim. Orjinali bozmamakta fayda var ...
    Antepe gidemem ya istanbuldan :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:21 ----------

Alıntı CelalOgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bende aynı senin gibi 200 cc yapabilir miyim diye araştırdım. Forumda bir başlıkta cbf 150 yi 200 cc yapan bir abimiz vardı. Onun tavsiye ettiği ustayı aradım sordum. Usta bizim motor için 200 cc. uygun olmaz, ama 150 cc yapılabilir randıman alırsın demişti. Fiyat olarak 400-500 tl gibi rakam aklımda kalmış. Göz atmak istersen konu başılığı burada. Yaptırmaya niyetin varsa bilgi vermeyi ihmal etme.http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ltmeyecek.html
    Bu adam yapmış sonuçlarınada ulaştım başarılı gibi gibi ama 200 olmasada 150 yaptırsak yeter ki motoru elimize almayalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)