Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

3 Motor Arasında Kararsız Kaldım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Aşağıda link verdiğim 3 motor arasında kararsız kaldım. Motosiklet deneyimim hiç yok. Ehliyeti de henüz almadım. Deneyimli arkadaşlarımızın tavsiyelerini almak isterim. Sizce aşağıdaki motorlardan hangisini almalıyım ?

Apache RTR 150 4390 TL

RKS Titanic 150 3905 TL

KUBA Pars 3745 TL

Fiyatlar internet sitesinde yazan fiyatlardır şubelerde farklılık gösterebilirmiş sanırım. İSTANBUL Bahçelievlerde ikamet ediyorum. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
    NOT: Honda tavsiye edenler olabilir diye söylüyorum internet sitesinden baktım 5800 TL vergiler hariç fiyat çekmişler. Benim o kadar para verebilecek durumum yok malesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Henüz ehliyet sahibi olmadığınız için, kimse fikir vermek istemeyecektir ( haklı olarak ), hatta not düşelim; ehliyet resminizin yarı sansürlü bir fotosu olmazsa kimse cevap yazmasın ( evvela ehliyet, ruhsat, koruma ekipmanları, kısaca askeri üsul " Önce emniyet sonra hareket " )

Yinede hoşgeldiniz.
    07mehmet07 bunu beğendi.

Ehliyet alıcam endişelenmeyin Önümüzdeki ay kısmetse kursa yazılmayı düşünüyorum ama tabiki önce motoru kesinleştirmem lazım Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Aman aman bi fark yokken hondadan vazgecmek dogru olmaz bence . Gerci durumum yok diyorsunuz bilemeyiz 1500 2000 lira sizin icin ne kadar değerli ama şahsi kaanatim zaten havalar soguyoken bekleyin para biriktirin almayin. Hondadan yana seciminizi yapin. Hayirli sürüşler. Tabiki ybr 125de düşünebilirsiniz ben kullanmadim ikiside bilmiyorum. Sadece japon oldugu için japondan vazgecmeyin diye oyle yazdim .

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Apache RTR 150
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Aslinda bende en cok honda almak istiyordum fakat gercekten maddi durum o kadarina elvermiyor. Daha ehliyet masraflarim olacak. Honda alamadigim icin bende huzursuzum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache RTR 150
    Neden apache kardes ?

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ehliyetin yarı sansürlü fotoğrafı geldikten sonra apache dicem. ama şimdi ben de cevap vermiyorum. cevap vermeden önce ehliyet ve koruma ekipmanlarını almanı bekleyeceğim. :D
    Darkin bunu beğendi.

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetin yarı sansürlü fotoğrafı geldikten sonra apache dicem. ama şimdi ben de cevap vermiyorum. cevap vermeden önce ehliyet ve koruma ekipmanlarını almanı bekleyeceğim. :D
    Merak etmeyin arkadaslar ehliyet konusunda bende titizim. Ehliyetsiz asla yola cikmam. Kendimde zaten ozel kolluk gorevlisiyim. Gercekten biran once hangi motoru alacagima karar verip ehliyete yazilmak istiyorum. Yorumlariniz benim icin cok onemli olacaktir.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    ehliyet şimdiden Hayırlı olsun . Bence önce ekipmanı full sistem al. Sonra 0 motosiklet yerine 2. El ilk alışma dönemini atlatmak için bi motosiklet al- aman yattı aman sürttu için gitmez ee 5000e kalmaz da sıkılırsn bu gitmiyor demene gerek olmadan değiştirirsn ;) koruma şart !

Alıntı acmimurt31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet şimdiden Hayırlı olsun . Bence önce ekipmanı full sistem al. Sonra 0 motosiklet yerine 2. El ilk alışma dönemini atlatmak için bi motosiklet al- aman yattı aman sürttu için gitmez ee 5000e kalmaz da sıkılırsn bu gitmiyor demene gerek olmadan değiştirirsn ;) koruma şart !
    Ekipman olarak neler almaliyim

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Kafaya kask bence en az sharp 5★☆★☆★ almış mt Revengeden şikayet eden olmadı geçen konu da açılmıştı.+ parmak korumalı eldiven en başta lazım olanlar bence.
    Gögüs bölgesi omuzlar için Vücut koruyucu
    Çeşitli markalar var araştırmak lazım+dizlik+ bot vs diye daha da gider liste

Ben de tamamlamaya çalışıyorum listemi hala o yüzden keşke önce ekipmanı halledip motor alsam dediğim oluyor. Önce kendimize yatırım sonra motora ;)

Tamamdir gelelim motor tavsiyelerine evet tecrubeli arkadaslar bugun yoklar sanirim

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Motoru ehliyeti aldıktan sonra alacağını varsayarak yazıyorum, bu forumda yeni başlayan herkeze tavsiye ettiğim rks titanic 150'yi sana da tavsiye ediyorum 2013 beyazı vardı titreşim neredeyse hiç yok, dengeli ve az yakan bir motor, parça kalitesi fiyatının çok üstünde diyebilirim gözün arkada kalmaz verdiğin parayıda sonuna kadar hakeder ve gördüğüm kadarıyla dijital ekrana geri dönmüşler bu çok iyi olmuş, tek kusuru var depo kapağının altındaki su tahliye borusu görevini neredeyse hiç yerine getirmiyor onu çözdülermi araştırmak lazım, apachiye gelince geçen sene eniştem kullanmıştı ama onun kullandığı 5bin kusur lira olanıydı senin verdiğin linkteki motorla arasında nasıl bir fark var bilmiyorum o motorda rks'ye göre titreşim biraz daha fazladır ama o da çok az yakar ve eğlenceli bir motordur, diğerine gelince sen link vermesen öyle bir motorun varlığından bile haberim yoktu o yüzden yorum yapamıcam ama şahsi kanatim fiyat performans olarak rks'den yana

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    apaçinin fiyatı nerden aldın benmi yanlış biliyorum 5000 küsürden aşşa yok. bu fiyatlar güncel mi yaw

Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru ehliyeti aldıktan sonra alacağını varsayarak yazıyorum, bu forumda yeni başlayan herkeze tavsiye ettiğim rks titanic 150'yi sana da tavsiye ediyorum 2013 beyazı vardı titreşim neredeyse hiç yok, dengeli ve az yakan bir motor, parça kalitesi fiyatının çok üstünde diyebilirim gözün arkada kalmaz verdiğin parayıda sonuna kadar hakeder ve gördüğüm kadarıyla dijital ekrana geri dönmüşler bu çok iyi olmuş, tek kusuru var depo kapağının altındaki su tahliye borusu görevini neredeyse hiç yerine getirmiyor onu çözdülermi araştırmak lazım, apachiye gelince geçen sene eniştem kullanmıştı ama onun kullandığı 5bin kusur lira olanıydı senin verdiğin linkteki motorla arasında nasıl bir fark var bilmiyorum o motorda rks'ye göre titreşim biraz daha fazladır ama o da çok az yakar ve eğlenceli bir motordur, diğerine gelince sen link vermesen öyle bir motorun varlığından bile haberim yoktu o yüzden yorum yapamıcam ama şahsi kanatim fiyat performans olarak rks'den yana
    Tesekkurler kardes titanic arastirdim biraz cogunluk iyi diyor suan benim icinde ucu arasinda bur adim onde

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:30 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçinin fiyatı nerden aldın benmi yanlış biliyorum 5000 küsürden aşşa yok. bu fiyatlar güncel mi yaw
    Fiyatlari kendi sitelerinden aldim kardes sitenin yalancisiyim

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Yamaha YBR 125 ESD iyi bir seçim olabilir sizin için...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı mohikanns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman olarak neler almaliyim
    kask ceket eldiven pantolon öncelikli. eğer maddi olarak ayarlarsan bot da tavsiye edicem. eğer çok soğuklarda kullanmayı düşünüyorsan termal içlik buff balaklava
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Ehliyetin geleceğini varsayarak yazıyorum.
    Önce motor değil kask bak hocam.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tvs ye 4.400 tl veren adam 2 el cbf ye 4.500-5.000 tlyi rahat vermesi lazım

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Sıfır Kanuni Gt 170 al en iyisi en ucuzu. 3.590 a tuzlada satılıyor. Arttırdığınlada kıyafet alırsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)