Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kocaeli'de Motul yağ bulabileceğiniz yerler

Motovento
    REKLAM ALANI
    muhendisane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,

Kocaeli'de yine nadir bulunan bir ürün olan Motul yağı nereden bulabileceğinizi tarif edeceğim.

İzmit sanayinin Batı kapısından girdikten sonra 3. aradan sola dönünce hemen bloğun başında Anlılar Yağ var. Oradan temin edebilirsiniz. Pazarlık yapmayı da unutmayın, fiyatlara +5 tl eklenmiş.

Bu yağı satan başka yerler biliyorsanız paylaşabilirsiniz.

---------- Post added at 22:02 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Ayrıca motorunuzu seviyorsanız 30 TL'ye Motul 5100 10w40 Ester katkılı yağı tavsiye ederim. Şahsen 110cc cub motorum olmasına rağmen ben bu yağı kullanıyorum. Bütçe sorununuz yoksa 55 TL'ye 300v modelini de alabilirsiniz.
    K o r @ y bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    oldum olası elektriğimiz tutmadı anlılar ile. hele o koca motosiklet resminide koymuşlar ya. çok garibime gitmişti
    10 kere gidip sadece 1 kez yağ aldım. ondada daha ucuzunu bulduğumdan 1 gün sonra aldığım yağı geri iade ettim.
    ha birde üst tarafta bülbüloğulları büfenin altındada yaşa petrol var. ordada 10-40 valvoline var 1lt lik. 13tl idi en son. aynı zamanda sanayideki en uygun fiyatlarda onlarda. magnatec falan en ucuz onda bulunuyor.
    bide onun 2 dükkan altında castrol bayii var. ondada castrol power1 10-40 1 litrelik 25 tl. actevo 1 litrelik 15 tl den satılıyor.

belki birinin işine yarar.
    ben arabaya yağı koyduğumdan motoruma pek ilgimi çekmiyor doğrusu
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

muhendisane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet, artık Kocaeli'ye Motul Ana Bayisi geldiği için konuyu güncellemek şart oldu.

BAŞERLER MOTOSİKLET, MOTUL'un Kocaeli Ana Bayiliğini aldı. Burada Motul'ün tüm çeşitlerini bulabilirsiniz. Ayrıca D.I.D zincir, EBC fren-debriyaj balataları, ESJOT, SUNSTAR dişli, GOODRIDGE fren hortumları, FILTREX, FRAM yağ-hava filtreleri vs. gibi ürünlerin de Kocaeli Ana Bayisidir ve stoklu ürünler mevcuttur. Ayrıca çok çeşitli cross, enduro ürünleri de bulunmaktadır.

Showroom'a gelip, yağlar ve diğer ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Site: www.baserlermotosiklet.com
    Sahibinden.com: http://baserlermotosiklet.sahibinden.com/

Showroom Adres: Paşadağ Mh. Cumhuriyet Cd No:161 Başiskele (Yukarı Yuvacık Merkez'den sağdan aşağı inerken 600-700 metre ileride sağdaki Bedesten sitesinde, May marketin üst katında kuzey tarafında kalmaktadır.)

Google Maps Koordinatları: 40.697866, 29.975542

İletişim için: Eşref Bey: 0541 836 14 51
    Showroom: 0545 533 37 26

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Başerler Motosiklet - EŞREF BAŞER

https://www.facebook.com/baserler.motor

Ayrıca did,esjot,ebc v.b. ünlü markaların bölge bayisidir.

Forumun adını verirseniz avantaj sağlayabilir ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)