Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

garip bir scooter hikayesi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    irfan abi bu makineye açık performans hava filtresi, dereceli egzantrik, turbo, turbo fazla basıncı için blow off, ön cildiye için kule gergisi, momo spor amortisörler, remus performans eksoz işlem tamam olur
    sonra litrelik makineleri takarsın peşine
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar çok kötü valla bende akvaryumun arkasına köpük aldım onu kum rengine boyadım 2 günde zor kurudu trafik konusun da mevzuatı bilmiyorum ama güzel bir hobi aracı oldu lastikler değişse acaba hafif cross tarzı bişey yapılamaz mı ki gerçi lastiklerin durumu da nedir onuda bilmiyorum

lastikleri daha orjinal fabrikanın taktığı lastikler diş durumları hiç aşınmamış gibi bir şey , bu arada dediğin olur lakin gereği yok , neden ? lastiklerin iyi tutumacağı kesin ama motosiklet yapısı itibariyle engebeli arazide altının yere sürtmesi olası durumlar, temkinli , bilinçli ve uygun arazide gezmek mantıklı görünen , cross motorlarla mukayase edilemez ,

ama üzerindeki lastiklerle çim zeminde yada toprak kaygan zeminde çok iyi direksiyon tecrübelerinize yenilerini ekleyebilirsiniz , sürüşünüzü ve kontrol reflekslerinizi geliştirebilirsiniz buna gayet müsait, ıslak ve çamurlu yüzeyde ilk fırsatta sizi üzerinizden atmak isteyeceksiniz tam benim aradığım şey

ama croslar gi,bi setlerden ,yükseltilerden metrelerce atlamayı uçmayı denemeyin tavsiye kesinlikle etmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abi bu makineye açık performans hava filtresi, dereceli egzantrik, turbo, turbo fazla basıncı için blow off, ön cildiye için kule gergisi, momo spor amortisörler, remus performans eksoz işlem tamam olur
    sonra litrelik makineleri takarsın peşine
    hee hee hee

milet birisi şu eray adamının offf düğmesinden kapatıversin , gereksiz yere enerji harcıyor
    M.balibey ve sakinseytan bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikleri daha orjinal fabrikanın taktığı lastikler diş durumları hiç aşınmamış gibi bir şey , bu arada dediğin olur lakin gereği yok , neden ? lastiklerin iyi tutumacağı kesin ama motosiklet yapısı itibariyle engebeli arazide altının yere sürtmesi olası durumlar, temkinli , bilinçli ve uygun arazide gezmek mantıklı görünen , cross motorlarla mukayase edilemez ,

ama üzerindeki lastiklerle çim zeminde yada toprak kaygan zeminde çok iyi direksiyon tecrübelerinize yenilerini ekleyebilirsiniz , sürüşünüzü ve kontrol reflekslerinizi geliştirebilirsiniz buna gayet müsait, ıslak ve çamurlu yüzeyde ilk fırsatta sizi üzerinizden atmak isteyeceksiniz tam benim aradığım şey

ama croslar gi,bi setlerden ,yükseltilerden metrelerce atlamayı uçmayı denemeyin tavsiye kesinlikle etmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

hee hee hee

milet birisi şu eray adamının offf düğmesinden kapatıversin , gereksiz yere enerji harcıyor
    benimde kast ettiğim tamda buydu abi bu arada cetaformun darbeli tornavidasını aldım alet çok kaliteli ricoda vardı aldığım yerde ama cetaform daha iyi geldi rico 25 tldi benim ki 60tl dünya varmış dedim tıg kaynağıyla işimi hallettim şimdilik
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    benimde kast ettiğim tamda buydu abi bu arada cetaformun darbeli tornavidasını aldım alet çok kaliteli ricoda vardı aldığım yerde ama cetaform daha iyi geldi rico 25 tldi benim ki 60tl dünya varmış dedim tıg kaynağıyla işimi hallettim şimdilik
    aslında rıcoyu yarı perofesyonel görüyorum ben hani her zaman tamir yada ticari amaçlı hobi olarak kullanılan atölye ortanlarında aşırı direnc ve kullanıma olanak versede bir yerde sanki riconun su koyverecekmiş gibi bir hissiyatı var sadece tornavidasında değil ama ceta formu duydum şu ana kadar herhangi bir ürününü kullanmak kısmet olmadı ama iyi bir izlenim var kafamda o markayla alakalı tabi fiyat aralığınıda göz önüne alırsak , ucuz etin yahnisi acı olur hesabına döner bu iş

bizim amacımız en ucuz fiyata en kaliteliyi alıp kullanmak böyle bir şey mümkünmü ? bunuda deneyerek kullanarak bilebiliriz garanti sonuç ve kesin kalite arıyorsan markalar belli izeltaş,altaş vs. ama ya fiyatları ?

bu gün izeltaştan bir atölye kurmaya kalk inciği cinciği yüklüce yekün tutar binlerce lira harca sonra kalk kömürlükte haybeye uğraş ama şunu bilirim bu iş dipsiz bir kuyu gibidir ve alet çalışır usta övünür

bak yalandan yere bir arızadan , sökemediğin bir vida yüzünden 60 lira harcamak zorunda kaldın ! kazık mı yedin ? tabiki hayır bundan sonra önüne bu gibi sorunlarla karşılaştığın zaman bir engel olmayacak , hem kendi işini görecek çoğu zamanda eşine dostuna yardım edeceksin nr güzel işte.....

valla ben hala alamadım daha dün yine malzeme aldım kendime , neymiş yıldız 32 yokmuş elimde , 22 ye kadar küçük yıldız takımım olmasına karşın gidip bir takım daha aldım , neden ? öyle bir yerdeydiki sökeceğim somun ne lokma nede düz ağız anahtar kavrayamıyor ,girmiyordu boşa 120 lira harcadık yani !

hiç bir şey boşa değildir

bana linkini verde zamanı gelince aramayayım sağda solda
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında rıcoyu yarı perofesyonel görüyorum ben hani her zaman tamir yada ticari amaçlı hobi olarak kullanılan atölye ortanlarında aşırı direnc ve kullanıma olanak versede bir yerde sanki riconun su koyverecekmiş gibi bir hissiyatı var sadece tornavidasında değil ama ceta formu duydum şu ana kadar herhangi bir ürününü kullanmak kısmet olmadı ama iyi bir izlenim var kafamda o markayla alakalı tabi fiyat aralığınıda göz önüne alırsak , ucuz etin yahnisi acı olur hesabına döner bu iş

bizim amacımız en ucuz fiyata en kaliteliyi alıp kullanmak böyle bir şey mümkünmü ? bunuda deneyerek kullanarak bilebiliriz garanti sonuç ve kesin kalite arıyorsan markalar belli izeltaş,altaş vs. ama ya fiyatları ?

bu gün izeltaştan bir atölye kurmaya kalk inciği cinciği yüklüce yekün tutar binlerce lira harca sonra kalk kömürlükte haybeye uğraş ama şunu bilirim bu iş dipsiz bir kuyu gibidir ve alet çalışır usta övünür

bak yalandan yere bir arızadan , sökemediğin bir vida yüzünden 60 lira harcamak zorunda kaldın ! kazık mı yedin ? tabiki hayır bundan sonra önüne bu gibi sorunlarla karşılaştığın zaman bir engel olmayacak , hem kendi işini görecek çoğu zamanda eşine dostuna yardım edeceksin nr güzel işte.....

valla ben hala alamadım daha dün yine malzeme aldım kendime , neymiş yıldız 32 yokmuş elimde , 22 ye kadar küçük yıldız takımım olmasına karşın gidip bir takım daha aldım , neden ? öyle bir yerdeydiki sökeceğim somun ne lokma nede düz ağız anahtar kavrayamıyor ,girmiyordu boşa 120 lira harcadık yani !

hiç bir şey boşa değildir

bana linkini verde zamanı gelince aramayayım sağda solda
    çok güzel özetlemişsiniz konuyu abi bazen tonlarca alet oluyor bir alet olmadı mı tıkanıyorsun ben darbeli tornavidayı sanayiden aldım internetten güvenemedim öyle fotolar çekiyorlar ki fotoda alet kocaman çok kaliteli eline alınca vasat o yüzden sanayiden aldım ama internettede aynı mal 55 60 tl arası

http://www.e-hirdavat.com/Ceta-Form-Darbeli-Bits-Tornavida-Seti,PR-15423.html

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Honda CRF 100 İR olmuş bu :D eline sağlık İrfan abi, jantları da boyamayı düşünüyormusun?
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    çok güzel özetlemişsiniz konuyu abi bazen tonlarca alet oluyor bir alet olmadı mı tıkanıyorsun ben darbeli tornavidayı sanayiden aldım internetten güvenemedim öyle fotolar çekiyorlar ki fotoda alet kocaman çok kaliteli eline alınca vasat o yüzden sanayiden aldım ama internettede aynı mal 55 60 tl arası

http://www.e-hirdavat.com/Ceta-Form-...,PR-15423.html

olsun en azından el,ne almış kullanmış bir arkadaşımızın referansı var ya sonuçta marka belli kullanan belli e-hirdavat.com demişsinde ben zaten üyeyim oraya iyi oldu zamanı gelince alırım sağolasın kendine iyi bak kolay açılan vidalarla, bol şans

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CRF 100 İR olmuş bu :D eline sağlık İrfan abi, jantları da boyamayı düşünüyormusun?

yok serkanım cantıyla filan uraşamam 2 gün sonra müsait olursam komandoyu dağda deneyeceğim bakalım onca idman ve bakımdan sonra bi değişme varmı ?

ya scooter olarak yapıldığına , imal edildiğine , pişman olacak, ya o gün oracıkta ruhunu teslim edecek , yada beni hayal kırıklığına uğratıp şaşırtacak çok hayin planlarım var üzerinde çooookkkk ölümüne gaz açılacak ,öldüresiye basılacak, onca emeğin yorgunluğun acısını çıkarmammı beaaa

hondaya kalite olarak çamur atan arkadaşlara izletcem videoya çekip , honda sağlammı sorusunun hakkını verecem gittiğim gün
    M.balibey bunu beğendi.

Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    İrfan hocam Mamak'taki motor birkaç gün önce takasla gitmiş. Ama nette bunu görmüştüm, sıkı bir pazarlıkla, ikii motordan ruhsatlı temiz birşey çıkar bence.. ;)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17980655/detay
    The man who knows everything chooses to know nothing...

Motosikleti
    Alıntı Teo23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan hocam Mamak'taki motor birkaç gün önce takasla gitmiş. Ama nette bunu görmüştüm, sıkı bir pazarlıkla, ikii motordan ruhsatlı temiz birşey çıkar bence.. ;)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17980655/detay

çok sağol düşündüğün için .

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    Boğazına kadar emek var bu motorun heryerinde, her ayrıntısı geri dönüşüm mucizesi, hiçbirimizin bindiği motor bu kadar kişiselleşemez tamamen sahibine özgü bir alet. Tek kelimeyle tebrik ederim, orjinali gibi olsaydı bir özelliği kalmayacaktı ama bu haliyle ben beğendim. Yolum şu düşerse karamürsele mutlaka yakından görmek isterim. Tebrik ederim ve paylaştığın için çok teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı Camper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boğazına kadar emek var bu motorun heryerinde, her ayrıntısı geri dönüşüm mucizesi, hiçbirimizin bindiği motor bu kadar kişiselleşemez tamamen sahibine özgü bir alet. Tek kelimeyle tebrik ederim, orjinali gibi olsaydı bir özelliği kalmayacaktı ama bu haliyle ben beğendim. Yolum şu düşerse karamürsele mutlaka yakından görmek isterim. Tebrik ederim ve paylaştığın için çok teşekkürler.

insanın nasıl baktığı değil , asıl görebildiğidir aslında işin özü güzel ve içten düşüncelerin için çok teşekkür ederim , şayet bana yakınsanız ve buralardan bir gün geçecekseniz her daim gönül dostlarına kapım açıktır , başım gözüm üzerine

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    insanın nasıl baktığı değil , asıl görebildiğidir aslında işin özü güzel ve içten düşüncelerin için çok teşekkür ederim , şayet bana yakınsanız ve buralardan bir gün geçecekseniz her daim gönül dostlarına kapım açıktır , başım gözüm üzerine
    İnşallah bendeyi gelmeyi bir çay içmeyi çok isterim. Gelemesemde geniş gönlün yeter o çayı içmiş kadar oldum. Bizim yeğenin anne tarafı Karamürselli yakında oradan hayırlısıyla kız almaya gelicez bakalım ozaman bir uğramak isterim doğrusu. Bende İstanbul/eyüpteyim, buradada bir kapınız var gibi düşün herzaman beklerim Pierre Lotide yada nerde olursa çaylar yemekler benden. Güzel çalışmaların ve insanlara verdiğin mutluluk için tekrar teşekkürler.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Kanka sen konu açmışın. Yahu ben nasıl görmedim bunu . kısa kısa özetlicam yoksa destan olur :D
    ilk resimde çift gidonlu motor yapacağını düşündüm :D
    kibrit çöplü kısma yarıldım :D Yalnız km yi geri almışın gözümden kaçmadı
    Bu arada cildiye demişsin de sen leveli çoktan atlayıp estetik cerrah olmuşsun farkında değilsin :D Resmen kalçadan deri alıp burun yapmışın :D Sana var ya gıpta ile bakıyorum kankacım.

Yalnız bişi sormak istiyorum. motorun yürüyen aksamı ne durumda (gözlerim yoruldu 4. sayfayı yarım 5 i hüç okumadım. sadece resimlere baktım :D )
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    çalışman muhteşem ama kasdettiğim motor değil emegin aslında şöyle bir çalışma yapsan çok süper olurdu 1500cc bir motoru kendi yaptıgın bir şaseye yerleştirsen elektirik tesisatını sıfırdan ceksen ve çok farklı bi tasarım olsa düşünsene biraz daha profesyonel yani birde sloganına bayıldım ben neye üzülüyorum biliyomusun türkiyede onca çevher mucit varken imkanlarımız olmadığı için elimizden hiçbirşeyin gelmemesi bilgisayar elektronik mekanik uzmanıyım markette çalışıyoruım:D
    o kadar incik boncuk uğraşmışsın kibrit cöpünden km göstergesi fln cok güldürdü beni:D
    yani onlarla şahsen ben ugrasamazdım ince iş daraltıyo beni ha desenki komple motoru sök patlama odasıyla oyna ne bilim komple dagıtıp toplamak motoru cok zevkli oluo keşke bi gs 1100 fln verselerde lime lime edip tekrar toplaasam :D böle çalışmaların olur inş benimde ufkum açılır tekrar saol paylaşım için alet edavatta tam maşallah
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Alıntı Camper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah bendeyi gelmeyi bir çay içmeyi çok isterim. Gelemesemde geniş gönlün yeter o çayı içmiş kadar oldum. Bizim yeğenin anne tarafı Karamürselli yakında oradan hayırlısıyla kız almaya gelicez bakalım ozaman bir uğramak isterim doğrusu. Bende İstanbul/eyüpteyim, buradada bir kapınız var gibi düşün herzaman beklerim Pierre Lotide yada nerde olursa çaylar yemekler benden. Güzel çalışmaların ve insanlara verdiğin mutluluk için tekrar teşekkürler.

samimi söylemek gerekirse mutluluk kısmını hiç düşünmemiştim bunada sevindim her şey için çok teşekkür ederim , yemiş kadar oldum gerçekten gönüller bir olsun , bu arada çay kahve işin geleneksel söyleyişi olmakla beraber , doymaca usulü köftecimiz ve değşetül vahşet köftelerimiz olduğunu söylemeden edemem bir çok arkadaşımda referanstır buradan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka sen konu açmışın. Yahu ben nasıl görmedim bunu . kısa kısa özetlicam yoksa destan olur :D
    ilk resimde çift gidonlu motor yapacağını düşündüm :D
    kibrit çöplü kısma yarıldım :D Yalnız km yi geri almışın gözümden kaçmadı
    Bu arada cildiye demişsin de sen leveli çoktan atlayıp estetik cerrah olmuşsun farkında değilsin :D Resmen kalçadan deri alıp burun yapmışın :D Sana var ya gıpta ile bakıyorum kankacım.

Yalnız bişi sormak istiyorum. motorun yürüyen aksamı ne durumda (gözlerim yoruldu 4. sayfayı yarım 5 i hüç okumadım. sadece resimlere baktım :D )

valla görkemim başladım emme arkasından gelişti her şey aslında ön burun kısmını aliminyum malzemeden yapacaktım , sonra düşündüm ulem değermi dağda bayırda gezcez dedim kendi kendime hiç olmazssa görselini birazcık yontayım düzelteyim deyi vallaha böle bi şemal çıktı ortaya

atölyede ne malzemesi bulduysam sıvadım motora ibreler kırıldı , dediğin gibi kipritten yaptım vs. şaka maka adamın acayip hayal gücünü çalıştırıyo lem bu yokluk denen meret

hem sonra koltuk ısıtmada mevcut ,gelirsen veririm sana bi tur ,pinersin hatta kıyak yapayım koltuk ısıtmayıda açarım senin için bak fazla geç kalma bizim mezitede bir tur sözüm var
    yoksa birdaha pinecek şansın kalmaz

motorun yürüyen aksamında bir sıkıntı yok tek elle yardır yürü git lakin sağ gidonu kaynatırken milimetre bazında sağ tarafı diğerinden aşşağıda kaynatmışım , düzüeltirim ama alıştım böyle kullanmaya , saten sende pinersen sende alışırsın çok uysal

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalışman muhteşem ama kasdettiğim motor değil emegin aslında şöyle bir çalışma yapsan çok süper olurdu 1500cc bir motoru kendi yaptıgın bir şaseye yerleştirsen elektirik tesisatını sıfırdan ceksen ve çok farklı bi tasarım olsa düşünsene biraz daha profesyonel yani birde sloganına bayıldım ben neye üzülüyorum biliyomusun türkiyede onca çevher mucit varken imkanlarımız olmadığı için elimizden hiçbirşeyin gelmemesi bilgisayar elektronik mekanik uzmanıyım markette çalışıyoruım:D
    o kadar incik boncuk uğraşmışsın kibrit cöpünden km göstergesi fln cok güldürdü beni:D
    yani onlarla şahsen ben ugrasamazdım ince iş daraltıyo beni ha desenki komple motoru sök patlama odasıyla oyna ne bilim komple dagıtıp toplamak motoru cok zevkli oluo keşke bi gs 1100 fln verselerde lime lime edip tekrar toplaasam :D böle çalışmaların olur inş benimde ufkum açılır tekrar saol paylaşım için alet edavatta tam maşallah

Emeği bilen ,iş bilen üstadları tanımak beni ayrıca sevindiriyor , aslında komple granaj aksamı alıp orjinal haliyle toplanabilirdi , ama gerek görmediğim için ve durumlarımın müsait olmayışından dolayı tamamen kendi imkan ve olanaklarımla toplamayı yeğledim sebebinide daha önceki yorumlarda söylediğim gibi ruhsatsız hurda belgeli bir araç olduğu içindi

lakin söylediğin 1500 cc motor projesi benim en sevdiğim kaymaklı ekmek kadayıfı gibidir ama bu mevsimde buralarda yetişmeyen bir meyve olduğu için ancak hayalini kurup yorumlarla kendimi kandılarbilirim

heleki gs 1100 den bahsediyorsunda kaybeden varsa ikimiz aramaya çıkabiliriz hatta dedektör bileme yaparız icabında

işin mucitlik ve devlet teşfiğine ve diplamalı marketçilik kısmına hiç girmeyelim sonu gelmez ama kısaca mucitlik adına bir şey söylemem gerekirse, vallahide billahide mucitlikle işim yoktur hatta mucit kelimesinin anlamını bilmem eğer bir şey icat oluyorsa , o beni gelip buluyor , yapışıyor üstüme çaresizlik ve imkansızlıktan

liğme liğme edip motoru parçalamak bana aykırı düşüyor bakma bir tane parçaladım yani daha doğrusu posası işe yaramadığı için

ama alayına gider yapcek 301 cc lik MZ üçyüzün ( 1 ) de ne oluyorsa ?
    Camper bunu beğendi.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Abi yapılan iş güzelde hayır bide erinmeden resimleri koyup altına o güzel yorumları da koyuyorsun ya

sadece bu kısmı bile takdire şayan

Eline emeğine sağlık kibriti yakabilirsen koyunun yavrusunu da ben alcam
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Motosikleti
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yapılan iş güzelde hayır bide erinmeden resimleri koyup altına o güzel yorumları da koyuyorsun ya

sadece bu kısmı bile takdire şayan

Eline emeğine sağlık kibriti yakabilirsen koyunun yavrusunu da ben alcam

teşekkür ederim kardeşim sağolasın , şu kiprit olayından farklı yerlerde ve farklı zamanlarda bize çok espirik çıkacak gibi ne dersin

çoban daha gelmedi ama gelirse yavrusu senin , hem istersen kibrit yakmaca bile oynarız düz yolda nasıl ????
    DEISIS bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 660 R
    bu iş dakar gibi süper moto gibi bişiye dönüşmesin sakın üstad olur mu olur

olayı yanlış anladın abi kuzusunu da istemişsin alaşamamışsınız ya sen o kibriti yak kuzu benden
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..

Motosikleti
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iş dakar gibi süper moto gibi bişiye dönüşmesin sakın üstad olur mu olur

olayı yanlış anladın abi kuzusunu da istemişsin alaşamamışsınız ya sen o kibriti yak kuzu benden

hayy sen çok yaşa emi, ağzından bal damlıyor yalnız motürü düz yolda test ettim pek kiprit yakacak gibi görünmüyor 90 km hızı geçemedi ama rampada ivmelemesi süper keşke hız limitini kipritle 60 km yapaydım

Motosikleti
    XT 660 R
    hayy sen çok yaşa emi, ağzından bal damlıyor yalnız motürü düz yolda test ettim pek kiprit yakacak gibi görünmüyor 90 km hızı geçemedi ama rampada ivmelemesi süper keşke hız limitini kipritle 60 km yapaydım
    ne 90 km mi

abi daha napsın alet sen ondan çok şey bekliyorsun bence yazık günah zavallı ya

sen onu 70-80-90 ı kapsayacak şekilde yap günahına girme bir garip motorcuğun

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)