Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sovyet dömeni izh motorumun 2 guzel egzosu var kromdan ezikleri var nasil duzeltilir

Motovento
    REKLAM ALANI

sovyet dömeni izh motorumun 2 guzel egzosu var kromdan ezikleri var nasil duzeltilir
    yardim
    soru1 egzos krom oldugu icin gun isiqinda tuy kadar fazla cikler var gunes isiqinda isikda gorunuyor nasil ollari yok ede bilrim ayna gibi yapa bilirm
    soru2 korm nasil konuru saklanir her drumda her seyden bakimi nasil olur
    soru3egzosumda ezikler var demirci bunu hall edemez krom oldu icin nerede onu onara bilrim yeni gibi haline nasil getire bilrim bildiyim kadar internetde buldugum kadar su miknatis olayi var ama cok bilgim yok yardim etseniz cok iyi olur
    soru4 ağir cizikler bi boy cizin bir noktatanaduz halde gidiyor sayorum ne zamansa nereyese surtmusler onu nasil onara bilrim
    soru5 bide yeniden korm yapma imkani varmi yani bi aksami yeniden korm yapma cam gibi parlak ve yeni gibi
    her kese tskurler abilerimin elerinden kardeslerimin gozlerinden operim men azerbaycanda yanliz bi motorcuyum sizlere guvenib yola cikdim simdiden yorumlariniz icin tskurler ha bide benim motor izh jüpiter 5 saniyorum bilirsiniz bu motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    evet, tam olarak bir ay oldu. yok mu ki bir bilen, bizi de aydınlatsa..
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Kalima İstanbulda Egzozcular var temiz iş cıkarabiliyorlar. onlara gitmen hic anlamam bu işlerden ben :(
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)