Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung gt250r benzin pompası hortum bağlatıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Merhaba, motorumun düzgün olarak çalışmayan benzin şamandırasını tamir etmek için deposunu söktüğümde benzin filitresinin ve benzin pompasının yanında ingilizcesi "2nd air valve" olan bir parçanın eksik olduğunu gördüm sanırım bu parça manifolttan gelen vakum hortumlarının bağlanmasıyla benzin pompasının çalışmasını sağlıyor. Motorumu boyatırken servis söküp tekrar toplamıştı tüm parçaları sanırım bunu takmayı unutmuş ve buraya bağlanan hortumların ucunada vida koyup ağızlarını kapatmışlar sadece Arka silindirin manifoltundan gelen hortumu benzin pompasına bağlamışlar. Bu şekilde motoru kullanmak sanırım bayağı bir benzin sarfiyatı yapmama neden oldu.
    Şimdi ben bu servise artık güvenmiyorum ama takmayı unuttukları parçayı belki bulabilirler diye mecbur birkez daha oraya gideceğim. En iyisi kendi motorumu kendim tamir etmek gibi geliyor, sizlerden ricam hangi hortumun nereye takıldığını bana izah edebilecek bir arkadaşımız varmıdır yada motorunun hortum bağlantıları resimlerini paylaşmak istyen bir arkadaşımız varsa çok sevinirim.
    tşk.i.ç...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Resim eklemende fayda var. Motorun kanunimi , hyosungmu ?
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    hafta sonu resimlerini çekip yükleyeceğim motorum 2007 model karbüratörlü hyosung gt250r

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)