Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tvs apache nasıl motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr 125
    slm arkadaslar ben ybr kullanıcısıyım yeni cıkan 2012 tvs apache ler cok hos ybr yi satıp bunu alsammı diye düsünüyorum bu is veziri verip piyona düsmek gibi bisey bi taraftan kararsızım apache ler in dijitallerinde sorun cıkıyormus artı lastikler samrel dubleks olsa iyi olurdu titresimde varmıs acaba sağlamlık nasıl benim ybr suan 18.000 de ve sorun yok apache 18.000 ne kadar sorunsuz calısabilirmi gercekten görüntü hos ama ybr ler kadar dayanıklı olabiliyormu ybr yi satıp onu aldığımda ah ben neyaptım demeyim sonraa tvs apache kullanan arkadasların yorumlarını bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Sana bu Topiği açtıran şey ne Yani 100 lerce Tvs Apache başlığı varken yeni bi başlık açma sebebin nedir ?
    Sado

Motosikleti
    ybr 125
    bende ybr var satıp almayı düsündüğüm için ama internette arastırdıklarıma göre apacheler 5.000 6.000 10.000 kmlerde 20.000 30.000 yapanı varmı sorunsuz nasıl motor olduğunu bilmiyorum

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Az bi araştırma yapsan varyaAradığını fazlasıyla bulacaksın bak senin için 20 saniyemi ayırdım ve buldum
    Linkdeki motorların hepsi 80.000,90,000 de hepside tvs Ve üstelik Ybr gibi 2004 modelde değil daha 2007 de çıkmış ve 2011 yeni kasası ile tutulmuş bir ürün
    http://www.sahibinden.com/motosiklet...a268_min=30000
    Sado

Motosikleti
    ybr 125
    cok hos motor bazı arkadaslarıma sordum ybr yi satıp onu alma dediler arastırmalrıma göre dijitalde sorun cıkıyormus ve titresim sorunu o dediğin siteye baktım km yapmıs motorlar peki motorun vidaları gevsiyor mu sonra anahtar elimizde gezmeyelim

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Dijital göstergesi bozulan yada durduk yere arıza çıkaran görmedim ben daha MT de
    Ben Kullanmadım ama kullanan arkadaşlar titreşim var diyor ama öyle abartacak şekilde değil çin mallarından ve CB125e den az olduğu söyleniyor tvs sağlam markadır anahtar elinde gezmessin merak etme Daha fazla bilgiyide bak buradan öçğren Bu konu kapatılabilir çünkü yüzlerce başlık var böyle
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    Sado

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ilker86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok hos motor bazı arkadaslarıma sordum ybr yi satıp onu alma dediler arastırmalrıma göre dijitalde sorun cıkıyormus ve titresim sorunu o dediğin siteye baktım km yapmıs motorlar peki motorun vidaları gevsiyor mu sonra anahtar elimizde gezmeyelim
    ybr den inip ağacheye binmenin neresindeki akıl..gösterişemi aldandınız güzel kardeşim..fazladan 10 km sizi mutlu edecekse satıp alın tvs yi tvs 30 binde yapar 40 binde merak etme...elindeki malın değerini bil hee sıkıldın mı gitmiyormu ozaman 250 cc bak ..125 ten inip 150 ye bindimi çok bişey değişmiyor..giden bi dünya para oluyor..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    TVS sağlam dayanıklı yakıtı az ama 2. eli zayıf bir motor..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ybr 125
    doğru söylüyorsn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)