Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

derdim büyük ./

Motovento
    REKLAM ALANI

sa arkadaşlar. benim 150 rf scooterim var motoru aldığımda adamlar egzosun içini 3 4 tane delik açmışlar yalan yok sesi daha güzel geliyor ama son amanlarda gaı kestiğimde patlama yapıyor bu benim hoşuma gidiyor aslında acaba nedeni nedir bi zararı varmıdır. birde benim motor gazı kestiğimde stop ediyor rolanti ile alakalı değil süpaptan kaynaklı adam bana 130 tl ye bütün takım değişcek dedi içndeki demir fln erimiş öyle dedi bide bişey taşlancakmş öyle dedi . bi fkri olan varmı doğrumu diyor fiyatı uygunmu . he bidee motoruma performans hava flitresi taktırmayı düşnüyorum ne gibi artı eksileri olur =) bu kdar sorularım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    hocam sorunun için birşey diyemeyeceğimde.
    o egsozt açık olmasın hocam lütfen(sesi ne kadar çok çıkıyor bilmiyorum ama), arada patlatması falan.
    gece gezecek olursun, milletin yaşlısı hastası çoluğu çocuğu uyuyor.
    20

Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    Egsoz patlaması ve stop etmesi, benzin-hava karışım ayarın bozuk olabilir... (Çok benzin geliyor, rölanti ile alakası yok) Önce karbüratörden onu dene derim ben. Düzelmezse ustanın dediğini yaparsın... Bir de egsozu polis ekibinin yanında patlat ki hemen çeksinler motorunu...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)