Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar motoru yıkadım.......

Motovento
    REKLAM ALANI

Motoru benzin istasyonunda tazdikli su ile yıkadım ve yıkadıktan sonra çalıştı, yalnız boşta iken gaz yemedi daha sonra açıldı ...
    1.vitese taktıgımda gaz verdigim gibi stop ediyor ama boşta gaz yiyiyor ve rolantidede çalışıyor... Sorunu nedir..? Yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    su kaçmış. Buji piposunu sök içini kurula. Pipoya giren buji kablosunu sök, kurula geri tak. Gene düzelmezse karburatörü sök temizle, hava filtresini sök bak su kaçmışmı? Onuda temizle tak. İşlem tamam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    evet işlem tamam ya da bi wd40 al buji başlığına sık su alabilecek bütün soketlere sık hiçbirini atlamadan..su itme özelliği var..ve yumurtanin dediklerini uygularsan mutlaka çalışır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet işlem tamam ya da bi wd40 al buji başlığına sık su alabilecek bütün soketlere sık hiçbirini atlamadan..su itme özelliği var..ve yumurtanin dediklerini uygularsan mutlaka çalışır
    yürü len bende seni arıyom ... düş önüme ybr topiğine.. ben sana tanımadığın kişilerle konuşma demedim mi

kardeşim senin bujine su kaçmış.. ona bi hava sık düzelir.. bana hergün oluyo dediğin problem

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yumurtalarım çokmu hoşuna gitti ekmek arası yav güldürüpduruyon beni

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    al sana yumurta

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürü len bende seni arıyom ... düş önüme ybr topiğine.. ben sana tanımadığın kişilerle konuşma demedim mi

kardeşim senin bujine su kaçmış.. ona bi hava sık düzelir.. bana hergün oluyo dediğin problem
    benım motora niye olmuyor olum full yağmurda bile kullanıyorum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benimkide banyo yapınca istop etmez titan yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)